Українські прикордонники постійно поставляють російським терористам до їх окопів вибухові сюрпризи. Одним з таких відео поділився на своїй сторінці у мережі Фейсбук волонтер Юрій Голик. Не дивлячись на те, що ситуація на Бахмутському напрямку залишається доволі складною, українські захисники продовжують мужньо боронити нашу землю.

“Окупанти закопалися в нашу землю, замаскувалися по щілинах поміж свого сміття. Але прикордонники знаходять ворога та доставляють йому «подарунки». У цьому їм допомагає безпілотник Mavic 3. Один з тих, що відправили їм ми”, — написав волонтер.

Варто зазначити, що сучасні дрони – один з найзатребуваніших інструментів у війні – нагадує Юрій Голик. Тому волонтер Юрій Голик разом з волонтером та спортесменом Сергієм Стаховським постійно дбають про те, щоб українські захисники отримували сучасні "очі у небі". Волонтери передають безпілотні апарати різним бригадам та підрозділам української армії.

дрони Mavic 3

Подібну партію Mavic 3 волонтери відправили до бійців 3-ї бригади оперативного призначення НГУ ім. полковника Петра Болбочана, яка працює в Донецькій та Луганській областях. Бійці продовжують наразі виконувати бойові задачі в Бахмуті.

Популярні новини зараз

Юрій Горбунов впевнений, що заслуговує на краще, як і Катя Осадча: "Як це довго"

Головне за ніч: цибуля по 100 грн, нові бонуси для пенсіонерів, згибель від малярії в Україні

Акула цілком проковтнула дайвера, але він вижив і розповів, як це бути всередині хижака: "Мене почало сильно трясти"

Оформлення субсидії 2023 року: українцям доведеться повторно подавати документи

Показати ще