Вбивця, які йдуть на війну, подарують туалетний папір та вітаміни на честь Нового року.

Таке оголошення вивісили у під'їздах Олексіївського району Москви. Організатори просять приносити все, що може "порадувати бійців" - продукти харчування, туалетний папір, вітамін С та засоби особистої гігієни.

Мобілізовані. бунтують

До подарунків додадуть листівки від школярів району. У листівках також зазначено, щоб туалетний папір був у цільних упаковках, та з вказівкою про термін придатності. Тобто розпочатий імовірно вже не підходить. Краще б про пакети подбали.

Листівка з закликом приносити туалетний папір. Фото: Скриншот Telegram

Популярні новини зараз

Чому не можна тримати кришку унітазу відкритою: питання не лише гігієни

Порівняння цін у супермаркетах Німеччини та України - різниця колосальна

Гаманці пенсіонерів стануть "пухлішими": хто отримає велику надбавку в 2023 році

До 60-ти чекати не потрібно: українцям запропонували вийти на заслужений відпочинок у 54 роки, що необхідно

Показати ще

Як відомо, через велетенську кількість втрат на фронті, на росії велика проблема з мобілізованими. Також не раз повідомлялося, що чмобіки не мають ні одягу нормального , ні сучасного озброєння. Тож, туалетний папір, це саме те, що потрібно для тих, хто йде слугувати добривом для української землі.

Листівка з закликом приносити туалетний папір. Фото: Скриншот Telegram

Українські військові ж закликають чмобіків не ставати на шлях злочинної влади країни терориста, а здаватися в полон, де точно буде забезпечено необхідна кількість туалетного паперу, і не тільки на новий рік.

Нагадаємо, ми писали, що у МЗС України закликали ліквідувати російську пропаганду в ЄС: на 9-й місяць війни все ще говорять про геноцид українців.

Як повідомляв "Знай.ua" Європа збирається відібрати у путіна його останні активи: Польща з Фінляндією закликала розпочати їх передачу Україні.

Також "Знай.ua" інформував полонений зайшов з козирів та просить свій уряд, щоб його забрали назад до Новосибірська: "На херсонського єнота"