Стало відомо, який наступний крок можуть зробити Збройні сили України після успішного звільнення Херсона від російських окупантів.

Про це 24 каналу розповів ізраїльський військовий експерт Давид Гендельман.

Українські захисники вже давно могли звільнити більше територій, але цьому завадила часткова мобілізація, яку розпочав диктатор путін у вересні. Херсон повернувся б під контроль України ще раніше, а ВСУ вже значно просунулися б у Луганській області.

ЗСУ, фото: Міноборони

Сьогодні є ще два напрямки, де найближчим часом наші захисники можуть розпочати наступ. Це може бути напрям у бік Мелітополя в Запорізькій області, і таким чином сухопутний коридор у Крим був би перерізаний. Тоді швидко посипалася б і лівобережна частина Херсонської області.

Популярні новини зараз

Володимир Зеленський взявся за Андрія та компанію з Івано-Франківська, який знущався з українок: "До 7 років в'язниці"

Найпотужніші дні місячного календаря: які ритуали допоможуть відновити енергію

"Йде не туди": "Холостяк" Алекс Топольський згадав приставання іншого хлопця

Дружина "котлети" Тищенко підігріла скандал із Таїландом гарячими фото: вважає, що вийде перетворити на жарт

Показати ще

Російський Генштаб теж розуміє цю загрозу, тим самим скидаючи на цей напрямок свої війська.

Ще одним перспективним напрямком може стати Сватове, що на Луганщині. Збройні сили України можуть завдати відволікаючого удару, і одночасно піти одразу на двох напрямках, один із яких ми вище обговорили.

Мінометники ЗСУ. Фото: скрін youtube

"Все залежить від того, скільки у ЗСУ зараз готових сил і який графік підготовки резервів. Скільки резервів буде готово за графіком через 1-2-3 місяці. Це критично важлива інформація для визначення того, куди кинути основні сили", - каже Давид Гендельман. .

Така ситуація сталася під час вересневого контрнаступу ЗСУ. Першого удару завдали на Херсонщині, а основна атака пішла на Харківщину.

Нагадаємо, що російські окупанти гріються від багать через погану амуніцію, і здають свої позиції української артилерії .

Раніше повідомлялося, що у звільненому Херсоні знайшли маленьку копію Валерія Залужного

Також знайдено бункери, в яких може ховатися путін: розкидані по всій країні на високій глибині .