Минулої весни Кремль на повному серйозі обговорював можливість ядерного удару по території України, але в результаті вирішили почекати з цією ідеєю.

Про це пише портал Newsweek .

Ще навесні цього року офіційні особи Росії почали обговорювати питання щодо застосування ядерної зброї на території України. Це показують приховані обговорення та електронні листи, доступ до яких отримало видання.

Ядерний вибух. Фото: кадр з відео

Приходили вони на поштову скриньку місцевого правозахисника, керівника антикорупційного сайту Gulagu.net Володимира Осєчкіна від інформатора із ФСБ під ніком "Вітер змін".

Популярні новини зараз

456 гривень щомісяця: хто з українців може оформити "бонус" до пенсії, лише одна умова

Фіналіст "Танці зі зірками" Дмитро Дікусар показав, як його змінила війна: "Хотів сповістити вас..."

Військкомат ловить, як злочинців: українці вимагають заборонити видавати повістки на вулиці, у ТРЦ та магазинах

"Йде не туди": "Холостяк" Алекс Топольський згадав приставання іншого хлопця

Показати ще

Надійшли листи лише за кілька місяців до того, як диктатор путін публічно розповів про свої наміри використовувати ядерну зброю для захисту територіальної цілісності.

Проте, навіть інформатор зазначав, що навряд чи він зважиться на це, оскільки в такому разі Росія теж "виявиться на хвилі", і в цьому немає ні логіки, ні здорового глузду.

Путін і ядерний вибух, фото hyser

В очах усього світу застосування ядерної зброї, навіть якщо вона буде тактичною, виглядатиме поразкою Росії, а вони все ще намагаються робити видимість того, що все йде за планом.

"Такий потужний аргумент для локального конфлікту продемонстрував би військову слабкість, яку не міг би перекреслити навіть військовий успіх", – зазначив інформатор із ФСБ.

Ядерний вибух, скріншот: YouTube

Нагадаємо, що реальних успіхів не мають і борються шляхом пропаганди: у Генштабі спростували фейк росіян про "репресії" на деокупованих землях

Раніше повідомлялося, що політолог назвав перші провісники великої революції в Росії: все залежатиме від виборів і путіна

Також Україна може отримати нові ракети, які отримають окупантів у глибокому тилу .