Повернення Кримського півострова назад під український контроль може бути кривавим і важким. Найскладніші часи все ще попереду.

Про це повідомляє портал The Economist.

Справа в тому, що сьогодні Західні партнери почали більш стримано ставитись до того, що півострів Крим незабаром повернеться під український контроль. Те саме стосується і Донбасу, адже наші захисники можуть зіткнутися з опором російських партизанів, і треба думати вже зараз, як проходити болотисті місцевості та відкриті смуги цієї території.

Кримський міст

"Військові операції в Криму, як правило, закінчуються тисячами загиблих: тільки за останнє століття сотні тисяч загинули, насамперед у громадянській війні в Росії та Другій світовій війні, не кажучи вже про величезні жертви під час Кримської війни 1850-х років. Захоплення півострова зазвичай вимагав перетину вузьких, відкритих смуг чи болотистих місцевостей" - йдеться у повідомленні видання.

Популярні новини зараз

У Кремлі почали готувати наступника для путіна, і в Україні вже знають ім'я

Врахування доходів при призначенні субсидії: яка умова буде вирішальною

Син Софії Ротару Руслан Євдокименко не зміг стримати гіркоти від втрати: "Дякую тобі за все"

Гаманці пенсіонерів стануть "пухлішими": хто отримає велику надбавку в 2023 році

Показати ще

Військові експерти, які добре знають рельєф місцевості, вже сьогодні попереджають українське командування, що повернення півострова буде важким.

Анексія Криму Росією

Найперспективнішим шляхом, за словами деяких, є дипломатія. На такий варіант погоджується і президент України Володимир Зеленський, але в Кремлі на це не підуть, і подібних сценаріїв не пропонували.

Колишній командувач десантно-штурмових військ України Михайло Забродський розповів, що операція з повернення Криму не тільки можлива, а й готувалася до 2023 року.

ЗСУ, фото: Facebook

Нагадаємо, про наступ ЗСУ на Білгород: кому це потрібно

Раніше повідомлялося, що абсолютно "раціональна гра" путіна зламана - "розклад" не виправдався

Також у Генштабі назвали точну кількість білорусів, які готові напасти на Україну: цифра вас розсмішить