Радник глави Офісу президента України Михайло Подоляк вирішив назвати одразу шість наслідків для російської федерації після того, як Україна здобуде перемогу.

Про це він написав на своїй сторінці у соціальній мережі Twitter, активним користувачем якої є. Регулярно чоловік висловлюється у різкій формі про те, що відбувається в країні, і звертається до країни-терористки та її правителів.

Михаил Подоляк, фото: Instagram

Сьогодні всім уже очевидно, що Росії не здобути перемогу у цій війні, і Україна обов'язково переможе – це лише питання часу. У Кремлі не зможуть розраховувати на силове захоплення українських територій після нашої перемоги, і це дуже вдарить по їхній економіці.

"Покарання військових злочинців. Зменшення підтримки терористів у світі. Відновлення міжнародного права. Неможливість силового захоплення територій. Економічне знищення агресора. Припинення будь-якого шантажу. Це можливо, якщо РФ програє. Україна це підтримує. Хто ні?" - Заявив Михайло Подоляк.

Популярні новини зараз

До 1500 грн збільшення: чого очікувати українцям від березневої "супериндексації" пенсій

Макс Чмерковський розповів, як його змусили зробити найбільшу помилку в житті: "Я не люблю про це говорити"

Григорій Решетник погладшав так, що костюм мало не тріснув - танці виявилися зайвими: "Схудніть обов'язково"

Встигніть оформити заявку: українцям доступна грошова допомога від благодійників

Показати ще

Вище він перерахував усе те, що станеться з Росією вже зовсім скоро, і до цього привів країну кривавий диктатор путін, якого продовжує підтримувати значна частина населення.

До речі, раніше чоловік зазначав, що жоден російський удар по об'єктах енергетики ще не вплинув на ситуацію на фронті. Саме тому все це можна легко назвати тероризмом проти мирного населення.

Вони продовжують програвати та втрачати захоплені території, тому намагаються мстити за це, і хочуть змусити керівництво сісти за стіл переговорів.

Михайло Подоляк, фото: скріншот з відео

Нагадаємо, що російські окупанти гріються від багать через погану амуніцію, і здають свої позиції української артилерії .

Раніше повідомлялося, що у звільненому Херсоні знайшли маленьку копію Валерія Залужного

Також знайдено бункери, в яких може ховатися путін: розкидані по всій країні на високій глибині .