Пропагандисти дуже впливають не тільки на російський народ, але й на солдат. Одна з найголовніших і наймерзенніших з них, Маргарита Симоньян, вирішила приструнити окупантів своєю сильною промовою.

Мобілізовані росіяни вже неодноразово скаржилися на умови утримання, ганебний стан військового обмундирування та зброї, тож пропагандистка поспішила поставити їх на місце.

Маргарита Симоньян, фото: скріншот

Симоньян у своєму відеозверненні нагадала, що вони на війні і закликала терпіти. А для більшого ефекту згадала історію про радянського лікаря Леоніда Рогозова, який під час антарктичної експедиції сам собі вирізав апендицит. Мовляв, він зміг, а чим солдати гірші.

"Хлопці, слухайте, це війна зрештою. Чоловіки ж, треба потерпіти. Давайте звикати до того, що суворіше себе тримати", - сказала пропагандистка.

Популярні новини зараз

Якщо побачите таку монету — не викидайте: можна озолотитися, за день ставки зросли на 2 тисячі грн

Українка поповнила ряди боржників ПриватБанку після дивного списання з картки: "Яким чином мені довести"

Доведеться платити понад 10 гривень за куб: українцям показали нові ціни на газ у лютому

Григорій Решетник знайшов кандидатку на роль "Холостячки-3": "Красива, талановита, молода..."

Показати ще

Вона запропонувала не плакатися життя, а "надихатися" бідним російським народом, який не бачив у вічі розкіш цивілізації, а мала на увазі вона кахель.

Раніше ми писали про те, що пропагандистські екстрасенси передбачали зникнення Заходу, а росію прирекли "оазою світла": дурдом на ТБ триває

Як повідомляв Знай.ua, обіср*лись в Україні? Пропагандисти на росії знайшли нову жертву — де тепер будуть шукати "бандерівців" та "нациків"

Також портал Знай.ua писав, що росіяни хочуть напасти на власний Білгород, щоб заспокоїти прихильників війни: путін продовжує демонструвати відсутність логіки