У Білорусі вперше заявили про свою готовність розгорнути свої війська для того, щоб допомогти росіянам у війні проти України.

Про це повідомив міністр оборони Білорусі Віктор Хренін.

Справа в тому, що Білорусь зараз готова розгорнути регіональне угруповання військ для того, щоб захистити союзну державу нібито на тлі погроз з боку сусідів. Знову влаштовують пропаганду для народу про погану Україну.

"Не можна виключити появи реальної загрози розпалювання у Білорусі внутрішнього конфлікту з подальшим зовнішнім втручанням у його вирішення з боку Заходу, з території Польщі, Литви, Латвії та України", - заявив міністр.

лукашенко та путін. Фото: скриншот Telegram

Популярні новини зараз

150 гривень – це не знущання: як в Україні пенсіонери можуть отримати нову надбавку

З Настею Каменських все скінчено? Потап стурбував українців несподіваним "натяком"

Король Чарльз III вирішив відзначати Різдво по новому: Меган Маркл та принц Гаррі вже відмовилися

Найдешевший спосіб обігріти оселю без опалення та світла: обійдеться менш ніж у 20 грн

Показати ще

Також, за його словами, нинішня політика Білорусі має на меті протистояти сучасним військовим загрозам. Вони вже починають вживати заходів, які можуть загрожувати Україні.

Про це білоруський міністр заявив відкрито, тобто, на сьогоднішній день існує величезна ймовірність того, що Білорусь все ж таки зважиться напасти на Україну.

"Регіональне угруповання військ і сил Білорусі та Росії готове до розгортання і виконання завдань зі збройного захисту Союзної держави. Органами військового управління всіх рівнів на системній основі проводиться всебічний аналіз обстановки, що складається на наших кордонах. Також виробляються варіанти адекватного реагування на її зміни", - додав Віктор Хренін.

Сподіваємося, що цього все ж таки не станеться, адже за такого варіанту політичне самогубство самопроголошеного лідера Білорусі Олександра Лукашенка забезпечене.

Кордон Білорусь / фото: Держприкордонкомітет Білорусі

Нагадаємо, що військовий експерт Роман Світан передрік важку зиму на фронті, але явно не для українців

Раніше повідомлялося, що Олексій Арестович розповів, на що йде путін, щоб утримати автократичний режим

Також, які міста можуть бути в небезпеці: стало відомо, куди покинуть перші партії путінських мобіків