У росіян відбувається знову паніка, оскільки часткова мобілізація зачіпає лише незахищену гілка населення. Столиці путін вирішив не чіпати, бо боїться знову бунтів.

Про це стало відомо завдяки новому перехопленню розмови окупанта із жінкою. Опублікували його на сторінках Головного управління розвідки Міністерства оборони України у соціальних мережах.

Справа в тому, що в Москві та Санкт-Петербурзі практично не мобілізують мешканців Здебільшого все гарматне м'ясо їде в Україну із сіл та маленьких міст у віддалених регіонах країни.

Про це поскаржилася росіянка своєму родичу, який уже якийсь час воює проти України. Найбільше їде на фронт людей із Курська, Бєлгорода, а також Воронежа.

"З Москви 50 людей поїхали, а сьогодні тільки з Россоші маленької 300 людей забрали за день. Ольховатка, Криничне – із сіл забирають. Тому що Москва зараз одразу страйк підніме, вийдуть на Червону площу, а ми мовчимо, бо маленьке провінційне містечко" – каже жінка.

Популярні новини зараз

До весни можемо не дотягнути: у "Нафтогазі" попередили про можливий "газовий блекаут"

путін придумав "геніальний" план із захоплення України: захоплення не тільки влади, а й "чистка" українського народу

Алекс Топольський дізнається правду про дівчат, а сварка Саші та Вікі вийде на новий рівень: "Вона не вийде заміж"

Українці більше не побачать доларів? Що буде з курсом під кінець року

Показати ще

Після цього військовий злочинець зазначив, що треба терміново всім тікати з прикордонних міст, оскільки путіна на цьому не зупиниться, і геноцид свого народу продовжиться далі.

Російські окупанти, фото: скріншот із відео

Це можна було б здійснити, якби не одна маленька деталь, про яку розповіла далі жінка. Їм встановили нові заборони, через які ніхто не може їхати.

"Не можна. Наказ губернатора Воронезької області підписано - всі невиїзні. Де приписаний, звідти виїжджати не можна... Тому всі сидять по хатах, закривалися, плачуть і чекають... Пітер зовсім не чіпають, Москву не чіпають, а ми тут, як ці , блін , нікому не потрібні. Можна і пожертвувати", - сказала жінка.

Нагадаємо, що в Офісі Президента назвали терміни, коли закінчиться війна Росії з Україною

Раніше повідомлялося, що російську агресію не витримують навіть китайці: союзники путіна спорудили на кордонах огорожі

Також Олег Жданов розкрив секрети про постачання озброєння від Заходу, чому їм самим це вигідно .