Після того, як путін оголосив часткову мобілізацію, російські чоловіки призовного віку стали масово тікати з країни туди, де їх ще пропускають.

На кордонах Вірменії, Казахстану, Туреччини, Грузії утворилися колони, у яких чоловіки, які не хочуть помирати за путіна. У тг-каналах показали, які "вігвами" зі скотчу та плівки вони будують на пунктах пропуску.

Віґвами на кордоні між рф та Казахстаном. Фото: скриншот з відео

Ось куди путін загнав своїх громадян. Незрозуміло, чому цей натовп насєлєнія чоловічої статі не посунув до кремля, а посунув до інших країн. Власне, якщо велика кількість протестувальників направиться саме в правильну точку, то можна було б чогось добитися, але ж ні, гниль не самознищується, а розповсюджується.

Втікачі з рф. Фото: скриншот з відео

Популярні новини зараз

Десть років в'язниці та 50 тисяч гривень штрафу: найжорсткіші покарання, які можуть заробити українські водії

456 гривень щомісяця: хто з українців може оформити "бонус" до пенсії, лише одна умова

Субсидії, зарплати та пенсії: які зміни принесе українцям лютий

Прості поради, як правильно зварити пшоно: буде дуже смачним і не гірчити

Показати ще

Тим часом, у країні, де вони допустили до такого режиму, втікачців готуються карати. Спікер думи володін розкудахтався на засіданні з приводу втечі. Він сказав, що якщо вони захочуть повернутися, то "будуть покарані", оскільки здійснили "зраду". Хоча, судячи з того, скільки кацапів бігло, у всіх кутках в'язниць не вистачить.

Втікачі з рф. Фото: скриншот з відео

На кордоні Грузії росіян змушують підписувати документ щодо визнання російської окупації частини цієї країни. Ті, хто підписав такий документ, за його словами, "вчинили багаторазово злочин перед своєю країною, народом".

Нагадаємо, ми писали, куди відправлять першу партію "гарматного м'яса" путіна: намагаються взяти кількістю.

Як повідомляв "Знай.ua", що "кухар" путіна пригожин визнав, що ППК "Вагнер" створено спеціально для війни в Україні ще 2014 року.

Також "Знай.ua" інформував, що експерт передбачив руйнування світового порядку протягом кількох років.