У столиці дагестану вже кілька днів поспіль точаться мітинги проти мобілізації на війну в Україну, дійшло до того, що на вулицях почали будувати барикади, а хакери зламали департамент з прав людини.

Хакери зламали сайт уповноваженого з прав людини в Дагестані та опублікували там інформацію про мобілізацію. Про це пишуть місцеві паблики.

Затримання в дагестані. Фото: скриншот з відео

У зверненні йдеться, що мобілізація на війну - це геноцид дагестанського народу.

Затримання в дагестані. Фото: скриншот з відео

Популярні новини зараз

Хто не встиг запастися, платитиме більше: в Україні стрімко дорожчає цибуля

"Жити до зарплати, знущаються...": українці з картками "ПриватБанку" втрачають все, нульові баланси

В Україні пенсіонери можуть отримати сотні гривень надбавки до виплат: є дві умови

путін поставив усе на головну битву в Україні, і це не Донбас із Кримом: кожен українець буде зобов'язаний боротися

Показати ще

"Ми пролили досить крові, тисячі наших павших героїв довели, що ми вірні москві та довели, що ми не боягузи. Але те, що відбувається тепер - це геноцид дагестанського народа", - йдеться у повідомленні на державному сайті.

Скрин сайту з прав людини, дагестан

Також у мережі розповсюдили фейк про нібито припинення мобілізації, але після того мітинги та затримки проводилися. Пізніше, стало зрозумілим, що це лише фейк, який спрямований на зменшення числа мітингувальників.

Фейк про скасування мобілізації, скриншот

Також стало відомо, що грузини не пропускають кавказців. Їхні паспорти не значаться в системі, як паспорти, що перетинали кордони рф. Тому грузинська електронна прикордонна система не може їх пропустити. Рф ставлять у паспорт штамп, а до системи ці паспорти не вносять.
Тому їхня Грузія не може пропустити.

Нагадаємо, ми писали, що диктатор путін все ще не готовий застосовувати ядерну зброю, і намагається затягнути війну.

Як повідомляв "Знай.ua" у Дагестані протести набирають обертів, жінки відбили першого затриманого призовника, лунають постріли.

Також "Знай.ua" інформував, у Якутії будують цілі схеми щодо ухилення від мобілізації: ламають техніку та перекривають дороги у селища, щоб не воювати.