І чергове поповнення обмінного фонду для українців, який може стати в нагоді найближчим часом. Громадянин республіки Тива намагався пояснити своє перебування в Україні, але аргументів не знайшлося.

Про це стало відомо завдяки новому допиту, який провів український активіст та журналіст Володимир Золкін у своєму YouTube-каналі.

Хлопець виявився досить віруючим – буддистом. Він постійно повторював у тому, що це більше про філософію, яка свідчить, що треба оберігати всіх від зла, і навіть яка передбачає, що людина ні шкодити живим істотам.

Полонений окупант, фото: скріншот з відео

Мабуть, цей метод не працював із Україною, і місцевими жителями тут. Оюн Санчаа постійно твердив, що цивільних не чіпав, ліквідували лише військових, що також суперечить його вірі.

Популярні новини зараз

Голова розвідки Буданов назвав дату входу ЗСУ до Криму, війна добігає кінця: "Виходимо на адмінкордони 1991 року"

Ціни на популярні фрукти зірвалися з місця: банани, мандарини та яблука тепер не кожному по кишені

На українських АЗС піднялися ціни на бензин: яка ситуація з іншими видами палива

Світло доведеться економити: здорожчання електроенергії на 84% не залишить вибору, яким буде тариф для населення

Показати ще

В Україну він прибув відносно недавно - у червні, і вже за кілька тижнів потрапив у полон. Прийняв рішення їхати воювати самостійно, і провиною усьому пропаганда путіна, він цього навіть не заперечує.

"Та ось, знаєте, постійно в соціальних мережах та телевізорі показують, що є нацисти, які вбивають мирних жителів України. Грабують. І руйнують пам'ятники Великої вітчизняної війни. Чесно, не знаю. Нацистів я не зустрів. Зустрів мирних жителів, зруйновані міста, села" - каже чоловік із республіки Тива.

Полонений окупант, фото: скріншот з відео

Він вважає, що це зробили не нацисти, які прийшли з росії. Крім того, він навіть не зміг дати визначення цього терміну. Ось із ким доводиться воювати Збройним силам України.

Володимир Золкін йому гранично пояснив, у чому вина Росії та чому це необхідно сьогодні зупинити. Чи усвідомив він хоч щось - питання вже сумнівне. До речі, своєї історії та своєї батьківщини він також не знає.

Нагадаємо, що російські окупанти порадували ЗСУ видовищною самоліквідацією: премія Дарвіна знайшла своїх лауреатів

Раніше повідомлялося, що литовський депутат потроїв росіян, які бажають отримати туристичну візу

Також артилеристи ЗСУ продемонстрували неймовірну міць на полі бою: під ногами окупантів палає земля