Обмінний фонд щоденно поповнюється російськими злочинцями. Саме на них у майбутньому обміняють наших захисників, але поки що їх регулярно допитують.

Новий ролик з допитом з'явився на YouTube-каналі активіста та журналіста Володимира Золкіна, який протягом останнього часу регулярно намагається вивідати у них нову інформацію, яка стане в нагоді в майбутньому.

Полонений окупант, фото: скріншот з відео

Ще в січні їм повідомили, що плануються "навчання в незнайомій місцевості", що в Курській області, і через кілька днів після цього вони були відправлені на кордон з Україною. Тобто якщо вірити його словам, про початок повномасштабної війни ніхто не знав. Окупант розуміє, що вони припустилися жахливої ​​помилки, і їх президент розпочав кровопролитну війну, а не "спецоперацію".

Мирне населення України, при цьому, до них належали без агресії, хоч і були озлоблені. Це вкрай здивувало росіян.

Популярні новини зараз

Начинка більше ніколи не витікатиме: простий спосіб залишити варення, сир або м'ясо всередині пиріжка

Вже відомі ціни на електроенергію для населення: чого чекати від платіжок

Марно витрачені гроші: які дрова засмічують піч і не дають тепла

путін поставив усе на головну битву в Україні, і це не Донбас із Кримом: кожен українець буде зобов'язаний боротися

Показати ще

Полонений росіянин. Фото: скриншот Telegram

"Ми новини дивимося і розуміємо, що стосовно людей, як з нами спілкуються, поводяться. У порівнянні з тим, що ми вже зробили тут, нас мали вбити. Інформаційна війна йде. Там намагаються мирне населення переконати, що ми зайшли сюди правильно. Вони ж не знають, що тут робиться", - каже російський військовий.

Далі був дзвінок додому, і мама чудово розуміє, що тут відбувається війна. Що їхні військові тероризує мирне населення, однак зробити нічого не може.

Полонений окупант, фото: скріншот з відео

"Я б із задоволенням взяла плакат, і пішла б на вулицю. Міш, мене одразу мордою в асфальт запакують. У нас рота взагалі не можна відкрити. Я вже обдзвонила все. Я вже в Генпрокуратуру в Пітері, я вже дійшла до Держдуми, я вже до губернатора нашого дійшла. Люди, миленькі, бережіть мого синочка" - говорити мати, але при цьому сама вона не змогла вберегти його від війни.

Далі жінку було вже не зупинити, і вона благала українських журналістів повернути додому окупанта.

Нагадаємо, що цинізм зашкалює: батьки російського солдата поховали чуже тіло, щоб отримати "гробові", доки син у полоні в Україні

Раніше повідомлялося, що злетіла на повітря база елітних вагнерівців у Попасній: кажуть, що утилізовано самого Пригожина

Також, український артилерист "Ворскла" разом із побратимами доводить окупантів до розпачу