Російські окупанти почали навмисно повертати українські міста у Середньовіччя. Роблять усе для того, щоб українці не жили багатшими, ніж вони.

Про це висловився голова Офісу президента України Андрій Єрмак на своїй сторінці у соціальній мережі Twitter .

Місцева "влада" змушує жити людей без світла, води, опалення та свободи. Все це вони роблять навмисно, тому що не хочуть, щоб люди жили краще, ніж вони у своїй "великій Росії".

"Росія в цій війні використовує прийом "машини часу", відкидаючи цілі українські міста у Середньовіччі. Люди живуть без світла, зв'язку, тепла, води та газу. Без прав та законного захисту", - йдеться у повідомленні.

Справа в тому, що саме в таких умовах живуть багато років мільйони жителів Росії. І це за умови, що війна не йде на їх територію.

Популярні новини зараз

Ціна на улюблений напій оновилася, скільки коштує кава в супермаркетах України

Голова розвідки Буданов назвав дату входу ЗСУ до Криму, війна добігає кінця: "Виходимо на адмінкордони 1991 року"

Куди і коли "кине" мобіків путін з білорусі і які міста під загрозою: прогноз експерта

Арінін день 1 жовтня: чому потрібно взяти ягоди і не смикати коханого, заборони та прикмети на сьогодні

Показати ще

Руйнування, фото: ДСНС

"Середньовіччя" - основна стаття експорту країни-агресора", - підсумував політик.

До речі, нещодавно в одному зі своїх інтерв'ю глава Офісу президента розповів, як Україна та весь цивілізований світ може здобути перемогу над Кремлем, і зберегти це на багато років. Для цього Захід має набагато швидше і у великих кількостях постачати, а також посилити санкції. Усі ці речі мають стати головною метою Європи та США найближчим часом.

Андрій Єрмак. Фото: YouTube

"Візовий бан для росіян = приниження. Зброя + санкції + ізоляція та приниження = перемога над "російським світом" із прицілом на багато років. Саме цього боїться РФ", - зазначив Єрмак.

Нагадаємо, що таролог Людмила Хомутовська побачила Донецьк у складі України вже за рік, а День незалежності пройде зі сльозами на очах .

Раніше повідомлялося, що залишилися без грошей та авторитету: партнери путіна можуть відмовитися від російської бронетехніки через невдачі в Україні

Також, Михайло Подоляк пояснив, доки Україна воюватиме