Стало відомо, що російський опозиціонер поділився упадницькими настроями Кремля через програш в Україні.

Таку думку висловив 24 каналу російський опозиціонер Геннадій Гудков.

Справа в тому, що на даний момент у Кремлі більше не думають про те, як би швидше захопити якнайбільше територій. Вони стурбовані тим, як навпаки вийти з цієї війни так, щоб зберегти авторитет і не облажатися перед народом. Спойлер, цього вже ніколи не вдасться зробити – лише публічне приниження та поразка.

Російський диктатор путін тільки зараз починає усвідомлювати, що початковий план війни, який він вигадав самостійно, вже давно провалився. Тепер тема війни для них болюча, і в паніці вони хочуть це закінчити, але ще не знають як.

Популярні новини зараз

Ціни на ринках України злетіли до нового максимуму: рекордсмени яйця, сало та деякі овочі

Молодий бойфренд Ані Лорак Єгор Гліб кинув її через гроші, менеджер Кіркорова злив усе: "Не потрібна йому, як жінка"

Даша Кацуріна відверто розповіла про негативні сторони Дантеса: "У ліжку..."

Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."

Показати ще

"Вони дуже сподіваються і до кінця вірять у диво, що раптом Україна сяде з ними за стіл переговорів, якщо вони замінують якусь АЕС і загрожуватимуть знищенням. У них більше жодної надії ні на що не залишилося", - переконаний Геннадій Гудков.

путін, фото: скріншот з відео

Також війна для них виявилася невигідною в економічному плані, але чомусь у Кремлі це не передбачили. Міжнародні санкції та відсутність діалогу зі світовою спільнотою загнали їх у кут.

"Вони дуже сподіваються і до кінця вірять у диво, що раптом Україна сяде з ними за стіл переговорів, якщо вони замінують якусь АЕС і загрожуватимуть знищенням. У них більше жодної надії ні на що не залишилося", - переконаний Гудков.

Нагадаємо, що російські окупанти визнали, що кремлівську пропаганду побудовано на брехні: закликали родичів не дивитися телевізор

Раніше повідомлялося, що бойовик із "ДНР" потрапив на церковне свято в полон до ЗСУ, і того ж дня дізнався про загибель сина на війні

Також Олексій Арестович знову заспокоїв українців на тему ядерної небезпеки: росіяни намагаються блефувати, щоб висунути ультиматум