Щодня в українських захисників з'являється все більше важкого озброєння від західних партнерів. Та сама допомога, на яку світові лідери не наважувалися багато місяців.

Про це стало відомо завдяки Оперативному командуванню "Південь", що пост опублікували на сторінці в соціальній мережі Facebook.

Йшлося про німецьке РСЗВ Mars II, і це аналог американської MLRS M270 з невеликою модернізацією. Зокрема, його маса та розміри безпосередньо зросли.

Призначені вони для знищення живої сили та техніки російських окупантів, артилерійських батарей, засобів ППО, командних пунктів, вузлів зв'язку та чого завгодно.

Складено її з пускової установки, що змонтовано на гусеничному шасі американської бойової машини піхоти М2 Bradley, некерованих ракет, апаратури управління вогнем та транспортної машини.

Популярні новини зараз

Потужний екстрасенс Анна Єфремова розповіла про важкий бій України за майбутнє з 7 жовтня: перемога не така близька

Екстрасенс Макс Гордєєв попередив про можливість повторного наступу окупантів на Харків: "Тримайтеся"

Чи буде Україна переходити на зимовий час у жовтні: громадянам пояснили, чи зміниться щось у 2022 році

І Приват, і Ощад, і будь-який інший банк: українці ризикують залишитись без грошей, як врятуватися

Показати ще

РСЗВ, фото: Facebook

Артилерійська частина німецького РСЗВ має два одноразові контейнери по шість склопластикових напрямних труб кожен, змонтованих у коробчастому броньованому корпусі. Контейнери встановлені на гусеничному шасі на поворотній платформі.

Кабіна екіпажу складається відразу з трьох осіб - водія, навідника, а також командира, і має вона систему колективного захисту від зброї масового ураження. У кабіні поставлено ще й апаратуру управління вогнем.

РСЗВ. Фото: Youtube

Протитанкова некерована ракета TGW забезпечена бойовими елементами, що самонаводяться, і розрахована на дальність польоту до 45 км. Її вага складає 107 кг. До речі, щоб випустити всі 12 ракет, Mars II досить 60 секунд.

З її допомогою українські захисники знищують величезну кількість техніки окупантів та їх живої сили. І так буде з кожним, хто зважиться на агресію.

Нагадаємо, що Литва готується до можливого російського вторгнення: жителі масово вступають до ополчення.

Раніше повідомлялося, що головна пропагандистка Росії Скабєєва "нарахувала" збитими 1000 українських "байрактарів"

Також, Ірина Верещук порушила питання про ще один російський злочин, понад 2 тисячі дітей опинилися за тисячі кілометрів від будинку