Відомий український астролог Яна Езетерічка вирішила зробити розклад на те, яка зима буде в нашій країні в цьому році. До чого потрібно підготуватися заздалегідь.

Новий ролик був опублікований на її YouTube- каналі, де регулярно можна побачити розклади на майбутнє.

Це питання задають їй вкрай часто, так як люди хочуть знати, що буде взимку, яку експерти вже передрекли найскладнішою за кілька десятків років.

Астролог, фото: скріншот з відео

На кожен місяць була витягнута карта, яка і визначить результат майбутнього. У грудні, наприклад, це трійка кубків, що показує на перемогу або радість від якихось подій, можливо це завершення активних бойових дій. У січні все вказує на якісь домовленості або переговори, і люди можуть почати повертатися поступово в свої будинки.

Популярні новини зараз

Штраф від 2550 до 3400 гривень: не всім українцям можна носити цей одяг

Юрист зізнався, чи можна не піти у військкомат, якщо отримав повістку: "Необхідно..."

Ніколи не зможуть "грати на 2 фронти": жіночі імена, володарки яких не підуть на зраду

Десять років в'язниці та 50 тисяч гривень штрафу: найжорсткіші покарання, які можуть заробити українські водії

Показати ще

У лютому буде найімовірніше стабільна ситуація в плані допомоги, що не може не радувати.

Карти таро, фото: youtube

Складнощі також нас можуть очікувати цієї зими, а також постійні переговори і очікування, від яких не варто чекати нічого хорошого.

"Буде важко. Багато людей будуть відчувати себе без засобів існування. Друзі, ви накопичуйте якісь ресурси, їжу, наскільки це можливо. Тут підступні будуть дуже моменти " - говорить астролог.

При цьому, вона зазначила, що голоду взимку точно не буде, але ось чогось через руйнування вистачати не буде. А що це-передбачити зараз неможливо.

Нагадаємо, що ЗСУ майстерно спрацювали по позиціях окупантів, ворог отримав "по зубах": серед втрат танки та інша бронетехніка

Раніше повідомлялося, що Україна обзавелася німецькими "квіточками" для танків російських окупантів - чим зустрічатимуть ворога ЗСУ

Також, Олексій Арестович заспокоїв українців і зізнався, що рф більше нічого не окупує