Що замовив Кабмін?

В березні профільний департамент Кабінету Міністрів України вразив, другорядним на погляд тисяч українців в часи пандемії, кількамільйонним замовленням сервісу для делегацій і троянд з Еквадору. Втім, днями на офіційному сайті майданчика електронної системи публічних закупівель ProZorro з'явилися не менш цікавіші лоти. Деталі з'ясовували Знай.ua.

Денис Шмигаль - фото Кабінет Міністрів України

230 тисяч літрів палива і охорона машин

Автопідприємство Господарсько-фінансового департаменту Секретаріату Кабінету Міністрів України зробило низку "золотих" замовлень.

20 квітня розпочався процес подання пропозицій на закупівлю сотень тисяч літрів палива. Передбачувана вартість даного лоту сягає позначки у 7 млн 370 тис грн.

Популярні новини зараз

До кінця літа: у МВС заявили, коли Україна відвоює окупований Донецьк та Луганськ

Kalush після перемоги на "Євробаченні" вдруге підкорив серця українок своїми почуттями до дівчини: "Цей закоханий погляд"

Оля Полякова в патріотичному вбранні стала втіленням статуї Свободи для українців: "Краса неймовірна"

Потап показав справжнє дно росіян, та їхню істину самоідентифікацію: "Таке тільки в росії можливе"

Показати ще

Денис Шмигаль - фото Кабінет Міністрів України

Загалом, у переліку – гігантські запаси в 230 тисяч літрів бензину А-95, А-92 і А-98. Сам же аукціон запланований на 26 травня.

Ще у 3 млн 991 тис грн обійдуться днями замовлені "Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання".

Відповідній договір був укладений 19 квітня.

В переліку можна побачити цілу низку машин: Mercedes-Benz, Toyota, Nissan, Opel, Renault, Hyundai, ЛАЗ, автобуси OTOKAR Navigo T.

Mercedes-Benz S 600 GUARD - фото vip-car.com.ua

У списку "Активних" наразі і ще одна пропозиція – це охоронні послуги об'єктів АТП. А передбачено на них 1, 6 млн грн.

Денис Шмигаль - фото Кабінет Міністрів України

Ми і надалі слідкуватимемо за закупівлями так званого Урядового кварталу. Тож про подальший розвиток подій читайте на порталі Знай.ua.