Дуже часто ми чули про те, що при покупці техніки типу телефону, ноутбука або павербанку слід повністю розрядити його, потім зарядити і так 3 рази.

Особливо це стосується нових телефонів. То що далі? Ставити на підзарядку, коли буде менше 20%, не допускати критичного падіння заряду або заряджати лише до 80%? Порад дуже багато, але ніяк не стає зрозуміло, як все ж таки правильно заряджати свій смартфон. Але не турбуйтеся, ми вам про це розповімо.

Пенсіонерка з телефоном, фото пл.вгороде

Більшість фахівців одностайно стверджують: в силу специфіки акумулятора як пристрою необхідно дотримуватись певних правил при зарядженні та розрядженні.

Принаймні, якщо ви хочете, щоб він якомога довше прослужив. У такому випадку слід розряджати батарею до краю, як і заряджати – до максимуму.

Популярні новини зараз

Головне за ніч, 2 квітня: долар по 42,2, Тищенко образився на "Квартал 95", Полякова "замовила" Ані Лорак, а цукор дорожчає

Встигнути до 3 квітня: у ДТЕК пояснили, що необхідно зробити всім українцям

У клієнтів ПриватБанку ночами з карт зникають сотні гривень: банк звинувачує їх самих

Замкнене коло від Lifecell: абонентам, не згодним платити більше, пропонують тарифи подешевше і тут же їх піднімають

Показати ще

Якщо ж слідувати порадам про 20% і 80%, тобто не давати батареї повністю витратити і повністю відновити заряд, то прискориться процес формування та накопичення сольових з'єднань, що дуже згубно позначиться на акумуляторі.

Смартфон. Фото: скриншот з відео

Таким чином, сміливо розряджайте смартфон до одного відсотка та заряджайте до сотні.

Нагадаємо, батарейки не підходять за розміром: виправляємо проблему протягом 5 хвилин, потрібний старий пульт чи шоколадка.

Раніше ми повідомляли, як врятувати телефон, який упав у сніг чи воду: швидкі кроки для правильної реанімації.

Також стало відомо, чому не можна залишати зарядне в розетці без телефону: українці ризикують щодня.