Як відомо, 2023 року в Україні повертають техогляд для водіїв. Наразі експерти розповіли, як правильно підготувати транспортний засіб, щоб точно пройти перевірку.

Підготовка до цієї події має бути ретельною, оскільки від цього залежить її результат. Якщо все буде гаразд, тоді можна продовжувати пересуватися транспортом.

Техогляд, скріншот: YouTube

В іншому випадку доведеться трохи помучитися з ремонтом, і потім знову проходити технічний огляд.

Насамперед водіям варто звернути увагу на двигун. Рівень його викидів не повинен перевищувати норми, а також ніякі рідини не повинні з неї випливати.

Популярні новини зараз

Валерій Залужний показав свого справжнього друга: "Гідно пройшли наші військові шляхи"

Як отримати від 2 до 3 тисяч гривень допомоги? Українцям сказали, хто у списку, перевірте і ви

Юрист зізнався, чи можна не піти у військкомат, якщо отримав повістку: "Необхідно..."

Від 510 до 8500 гривень: штрафи, які українському водієві доведеться платити за пасажирів

Показати ще

Гальма. Це те, що перевіряють на СТО максимально ретельно, тому що від цього залежить безпека на дорозі та їх потрібно перевірити на справність заздалегідь.

Техогляд, скріншот: YouTube

Фари та габарити. Вони повинні бути цілими, а також чистими, тому що від них також багато залежить. Усі вони повинні бути обладнані спеціальними лампами, а також не мати зайвого тонування та плівок.

Двірники та омивачі – вони повинні працювати правильно, якщо вони вказані у документації, а знімати їх категорично заборонено.

Колеса. Ще один важливий компонент транспортного засобу. На СТО перевіряють як знос шин, так і відповідність коліс заводській величині.

Крім усього вищепереліченого, у вашому автомобілі має бути аптечка та вогнегасник, адже без цього перевірку ви навряд чи пройдете. Не забудьте перевірити її комплектацію та термін придатності, щоб точно пройти перевірку.

Машини, скріншот: YouTube

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, минулорічні субсидії зникнуть? З 1 грудня в Україні допомогу нараховуватимуть у новому форматі, що зміниться.

Також наш портал інформував, грошова форма субсидій та опалювальний сезон в умовах війни: у Міністерстві соціальної політики розповіли про зміни.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, Гетьманцев розповів про підвищення тарифів: коли переглянуть вартість комуналки .