Оголошення про дебютний трейлер гри Wild Hearts з'явилося 28 вересня, а реліз відбудеться на початку наступного року. Гравці вирушать до феодальної Японії 17 лютого 2023 року, і Wild Hearts з'явиться виключно на ПК та консолях нового покоління.

Цю інформацію надали на ігровому порталі «gamesradar»

Новий трейлер показує землю, дія якої відбувається у феодальній Японії. Wild Hearts також розроблена у співпраці з розробником Dynasty Warriors Omega Force під видавництвом Koei Tecmo у співпраці з EA.

Крім цього, порівняння Monster Hunter у соціальних мережах, які користувачі розкидали до того, як гра була розкрита, безумовно, виглядали правдоподібними. У новому трейлері показано, як кілька великих звірів борються з крихітними людськими персонажами, всі вони озброєні довгими мечами та іншою зброєю.

Насправді, в трейлері навіть зроблено великий наголос на гаджетах, створених гравцями. Ми бачимо, як персонажі збирають вежі, щоб дертися на них, ухиляючись від атак монстрів. Також можна побачити бомби і до смішного величезні молоти, щоб вражати ворогів.

Популярні новини зараз

путін придумав "геніальний" план із захоплення України: захоплення не тільки влади, а й "чистка" українського народу

Яку техніку не можна заряджати від автомобільного акумулятора: причини та наслідки помилок

600 тисяч гривень за "зараз проїдемо": українським водіям виписують новий штраф, догралися

Власників генераторів почнуть штрафувати через законодавство: суми сягають 500 тисяч гривень

Показати ще

Незадовго було заявлено, що Wild Hearts вийде рано чи пізно до квітня 2023 року. Це явно раніше, ніж люди очікували від гри, яка була анонсована лише минулого тижня. Ці чутки тепер виправдалися, довівши, що звіт точний.

Як раніше повідомляв портал "Знай", майбутній шутер The Finals від розробників Battlefield отримав новий вибуховий трейлер.

Нагадаємо, "Street Fighter 6" дозволить створювати свого власного бійця.