Blizzard опублікувала попередній перегляд деяких змін, які з'являться в Overwatch 2 під час запуску. Гравці здивовані перспективами нової пасивної здібності, що робить DPS швидше.

Відповідну публікацію розмістили на порталі «gamesradar»

У Overwatch 2 кожна роль: танк, підтримка та ДПС - отримує пасивну здатність. У бета-версії гравці DPS зберігали 30% своєї абсолютної сили за зміни героїв. Цей пасив тепер застосовується до всіх героїв, тому у вас буде набагато менше штрафу за зміну героїв, незалежно від того, яку роль ви граєте.

"Звичайно, це означає, що роль DPS знову виявляється без пасивної ролі", - пояснює Blizzard у своєму повідомленні із примітками до патчу. "Тому поряд із цією зміною ми вводимо новий пасив для бійців, який збільшує їхню швидкість пересування та швидкість перезарядки на 25% на короткий час після вбивства. Ми вважаємо, що ця зміна є правильним балансом винагороди гравців, які добре справляється з роллю шкоди, не будучи пригніченою. Однак у майбутніх сезонах ми можемо продовжити експериментувати з тим, що роблять ці пасивні вміння, оскільки ми прагнемо регулярно струшувати мету".

У той час, як Blizzard вказує, що цей пасив відкритий для зміни, гравці вже налякані можливістю прискорення DPS.

Популярні новини зараз

Готуємо велосипеди? Українцям відповіли, коли на заправках не залишиться бензину та солярки

Якій області приготуватись: астролог передбачив вже до кінця року

Весь цей час ми помилялися: як правильно готувати гречку, щоб вона не втратила смаку і не розварилася

Власників генераторів почнуть штрафувати через законодавство: суми сягають 500 тисяч гривень

Показати ще

Незабаром ми побачимо, як новий пасивний ефект вплине на гру, ці зміни мають бути реалізовані у змаганні Overwatch League 22 вересня перед повним запуском гри 4 жовтня.

Як раніше повідомляв портал "Знай", розкрито нагороди за бета-тестування "Modern Warfare 2".

Нагадаємо, базова гра The Sims 4 стане безкоштовною.