Оприлюднена 12 вересня інформація про The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom – це офіційна назва продовження гри 2017 року. Також відомо, коли, нарешті, ми зможемо пограти у нову гру, оскільки її буде випущено 12 травня.

Відповідну інформацію надали на ігровому порталі «gamesradar»

Трохи нижче можна побачити новий трейлер нової гри Zelda, який загадково починається з гліфів на стіні, як ми дізналися з оригінального Breath of the Wild. Потім ми побачили, як Лінк відчинив двері храму і швидко пірнув крізь хмари.

Це, безумовно, підтримує тему вертикальності протягом Breath of the Wild. У першому повноцінному трейлері сиквела ми бачили, як Лінк пливе високо над Хайрулом (чого, за загальним визнанням, не було в оригінальній грі), приземляється на платформи у повітрі і навіть у якийсь момент провалюється крізь землю.

Сьогоднішній новий трейлер подвоює це, даючи зрозуміти, що на нас чекає повітряна пригода. Крім цього, варто пам'ятати, що "сльозам" приділялася велика увага під час The Legend of Zelda: Twilight Princess, але назва "Сльози королівства" безперечно створює враження, що ми знову подорожуватимемо по тому, що залишилося від старого королівства Хайрул.

Популярні новини зараз

Молоко та овочі можуть піднятися в ціні: вимкнення світла створюють серйозні проблеми

Марно витрачені гроші: які дрова засмічують піч і не дають тепла

Три обігрівачі, які можна зробити власноруч: зігріють, коли немає світла та газу

Українці більше не побачать доларів? Що буде з курсом під кінець року

Показати ще

Як раніше повідомляв портал "Знай", "Elden Ring" визнали найбільш заплутаною та популярною грою року.

Нагадаємо, продовженню гучної гри "Cyberpunk 2077" бути!

Також портал "Знай" писав, що Леді Гага може прийти до "Fortnite" після дивного питання.