За повідомленням Bloomberg, Embracer Group переносить розробку майбутнього ремейку Star Wars: Knights of the Old Republic (KOTOR) для PS5 та ПК від Aspyr Media до студії Sabre Interactive у Східній Європі.

Відповідну публікацію розмістили на порталі «theverge»

Гра, анонсована у вересні минулого року, де у трейлері під час презентації Sony, спочатку розроблялася компанією Aspyr. Але розробка ремейку була припинена після того, як Lucasfilm і Sony показали демоверсію, повідомило агентство Bloomberg у липні.

Сейбер допомагала з розробкою рімейку, але загадкова заява у звіті про доходи Embracer минулого тижня, здавалося, передбачала, що Сейбер може офіційно вступити у володіння. "Один із проектів групи AAA був переведений в іншу студію в рамках групи", - написав Embracer. "Це було зроблено для того, щоб переконатися, що планка якості знаходиться на тому рівні, який нам потрібний для назви".

У своєму звіті про прибутки та збитки Embracer також заявила, що «не чекає будь-яких суттєвих затримок із випуском гри у зв'язку з цим переходом». Проте компанія не оголосила дату публічного випуску ремейку KOTOR.

Популярні новини зараз

Після війни на українців чекає демографічна криза: залишиться менше 30 мільйонів людей

Алекс Топольський влаштує полуничку на "Холостяку", поки Саша Мудра спостерігатиме: "Взяти ініціативу до своїх рук"

Можна солити, консервувати та смажити: українців порадували новими цінами на сало

Українці більше не побачать доларів? Що буде з курсом під кінець року

Показати ще

Минулого тижня компанія Embracer потрапила до заголовків новин завдяки цілій низці придбань, включаючи права інтелектуальної власності на частини фільмів «Володар кілець» та «Хоббіт». Ці нові покупки приєднуються до вже великої стайні, до якої входять творці таких ігор, як Saints Row та Borderlands.

Нагадаємо, "Apex Legends" раптово вривається у топ рейтинг Steam.