Новий сезон шокував і потряс в Apex Legends, змусивши кількість гравців різко збільшитися та встановивши новий рекорд Steam за кількістю одночасних гравців для королівської битви.

Відповідну новину оприлюднили на ігровому порталі «gamesradar»

Як записано Steam Charts, який постійно підраховує всю статистику та наукову інформацію на платформі Valve Steam – Apex Legends, наступного дня після запуску нового сезону встановили новий пік: понад півмільйона геймерів: 510 286, якщо бути точним.

Це означає, що тепер вона приєднується до таких ігор, як PUBG: Battlegrounds, Lost Ark, CS:GO, Dota 2, Elden Ring, New World і Cyberpunk 2077, як одна з небагатьох ігор, які колись подолали позначку півмільйона в Steam.

Звичайно, Steam представляє лише невелику частину гравців, які насолоджуються новим сезоном - Apex Legends доступна на більшості основних платформ, включаючи власний клієнт EA Origin. Однак паралелізм у Steam має серйозне значення. Слід визнати, що це дуже круто для гри трирічної давності.

Популярні новини зараз

Тоня Матвієнко розповіла, що ніколи не пробачить Арсену Мірзояну: "Воно себе так, падло, поводить..."

Українцям розповіли, чи готуватись до лютих морозів узимку: синоптики зробили помісячний прогноз

Екстрасенс Гордєєв розкрив диявольський план путіна - пробудити антихриста: "Отримати зірочку від Люцифера"

Молодий бойфренд Ані Лорак Єгор Гліб кинув її через гроші, менеджер Кіркорова злив усе: "Не потрібна йому, як жінка"

Показати ще

14-й сезон Apex Legends стартував 9 серпня, але у гравців на ПК, які використовують клієнт Origin, виникли проблеми із завантаженням оновлення. Це означало, що вони не могли зайти в новий сезон і насолодитися Vantage, абсолютно новим Legend або великими оновленнями карти OG, Kings Canyon.

Через годину після його запуску Respawn написав у Твіттері, що йому "відомо про проблему, яка не дозволяє гравцям встановлювати оновлення Apex Legends через Origin, і вона активно займається розслідуванням". Тепер все має бути добре для Origin-гри в Legends.

Як раніше повідомляв портал "Знай", у гру "The Sims 4" випадково додали жорсткий та огидний контент.