За словами боса Take-Two Interactive, майбутній запис у серії Grand Theft Auto, GTA 6, "йде повним ходом", але, на жаль, він не надав фанатам інформації про дату виходу GTA 6.

Відповідну інформацію надали на порталі «DailyStar»

Бос Take-Two Interactive, якій належить Rockstar, підтвердив інвесторам цього тижня, що гра знаходиться у розробці і буде навіть кращою, ніж попередні частини.

Штраус Зелнік, генеральний директор Take-Two, сказав інвесторам: "Продажі Grand Theft Auto V також залишаються високими, і на сьогоднішній день було продано майже 170 мільйонів екземплярів гри".

Він продовжив: "Оскільки розробка наступної частини серії Grand Theft Auto йде повним ходом, команда Rockstar Games сповнена рішучості ще раз встановити творчі орієнтири для серії, нашої індустрії та всіх розваг, як лейбл зробив з кожний з їхніх передових релізів".

Популярні новини зараз

Зірка "Кварталу 95" Олена Кравець закликала допомогти, бо доводиться жити в гаражі: "Раптом у вас є одяг"

Коли українцям увімкнуть опалення та як зміняться ціни в платіжках

Головні новини за 6 жовтня: розкрита таємниця Валерія Залужного, ціни на яйця, Потап у воїнів ЗСУ та скиглення пропагандистів

Таємницю Валерія Залужного та Дмитра "Ореста" Козацького з "Азовсталі" розкрили: "Не могли оминути"

Показати ще

GTA 6: скрін

Це підтверджує заяву Rockstar раніше цього року про те, що сіквел уже в дорозі. Тим не менш, бос Take-Two мало що розповів про гру або про те, коли вона вийде.

Оголошення Take-Two також ніяк не підтвердило очевидні витоки з гри, які передбачають, що у GTA 6 буде перша грабельна головна героїня серії, а дія відбуватиметься у Вайс-Сіті, натхненному Майамі.

Також Репортер Bloomberg Джейсон Шрайєр повідомив, що гра буде натхнена Бонні та Клайдом і включатиме двох ігрових персонажів, у тому числі латиноамериканку.

Як раніше повідомляв портал "Знай", у мережі написали про витоки з GTA 6.