Деяким неймовірно відданим гравцям Diablo 2: Resurrected вдалося пройти всю гру на рівні складності «Пекло», жодного разу не атакувавши ворогів безпосередньо.

Відповідну інформацію розмістили на ігровому порталі «Gamesradar»

YouTuber MacroBioBoi є відповідальним за цей подвиг, який, як стверджується, є першим відомим пацифістським забігом у Diablo 2: Resurrected на рівні складності "Пекло". І справді, незважаючи на те, що у Diablo 2 та Diablo 2 Resurrected на звичайних складностях є зареєстровані приклади пацифістських забігів, на максимальному рівні складності таких рекордів ще не було.

Як правило, це необов'язкові проходження, в яких ви несете відповідальність за дотримання певних правил, які не дозволяють вам атакувати або вбивати ворогів.

Diablo 2 Resurrected: скрін з відео

Популярні новини зараз

Скандал із Ані Лорак не вщухає: з'ясувалися дикі подробиці концерту в Австралії

Чому не можна виливати воду після варіння овочів

Таємницю Валерія Залужного та Дмитра "Ореста" Козацького з "Азовсталі" розкрили: "Не могли оминути"

Затримка пенсій та соцвиплат: у Мінсоцполітики попередили про можливі "перебої" у нарахуванні виплат

Показати ще

У цьому випадку правила досить прості: єдиний урон, яку гравець може завдати, — це пасивна реакція на атаку ворога, тому такі навички, як Thorns, Spirit of Barbs та Iron Maiden, дозволені, але прямі атаки заборонені. Також дозволені модифікатори, такі як «атакуючий отримує шкоду» і «шанс створити заклинання при ударі». Крім того, правила вимагають, щоб гравець біг без будь-якого спорядження, тому єдина використовувана зброя, обладунки та аксесуари підбираються під час проходження. Нарешті, стример не може використовувати обхідні шляхи для заподіяння ударів пастками, закликами, найманцями або аурами, що ушкоджують.

Оскільки МакроБіоБой грає за Чарівницю в цьому проходженні, йому потрібно було значною мірою покладатися на вміння Нова, щоб завдавати шкоди ворогам, яке вони застосовували до повного набору спорядження, озброєного вищезгаданими модифікаторами, гарантуючи удар у відповідь у 100% випадків. Тим не менш, стрімерові знадобилося більше 50 годин і безліч хитрих хитрощів, щоб пройти гру за правилами.

Як раніше повідомляв портал "Знай", витоки по грі Diablo 4 почалися надто рано.