Минулого тижня у новому звіті стверджувалося, що Rockstar переглянула свою корпоративну культуру, відмовившись від кранчів та цинізму на користь здоровіших альтернатив. У звіті також стверджувалося, що через ці зміни до GTA 6, головна героїня-латиноамериканка стане одним із двох ігрових персонажів.

Цю інформацію надали на ігровому порталі «gamesradar»

Тепер другий звіт пролив нове світло на розробку сіквела. Згідно з Аксіосом, початкові ідеї розробки GTA 6 оберталися навколо трьох головних героїв і припускали, що гра проходитиме у трьох цілих містах.

Згідно з цим новим звітом, GTA 6 тепер має «зменшений масштаб для запуску». Це може означати, що Rockstar спочатку планувала набагато більший проект, коли розпочинала роботу над GTA 6, але з того часу скоротила його.

GTA 6: скрін

Популярні новини зараз

Головне за ніч: доля замінованої Запорізької АЕС, ЗСУ утилізували важливу у росії персону, а Притула взявся допомогти захисникам Азовсталі

Валерій Жидков із "Квартал 95" зізнався, що зробить одразу після перемоги: "Не впевнений чи захочеться"

Головне за 9 серпня: "бавовна" у Криму від ЗСУ, дефіцит кавунів, рознос Єгорової від Сумської та неадекватна росіянка в Австрії

Стало відомо, чому Медведєв заливає очі алкоголем: путін зламав психіку

Показати ще

У першому звіті стверджувалося, що робота над GTA 6 йде повільнішими темпами, ніж планувалося спочатку. Тим не менш, це пов'язано з тим, що Rockstar тепер, мабуть, дає своїм розробникам більше часу для роботи над проектами, замість якнайшвидше прискорювати розробку ігор, викликаючи жорстокі періоди кризи для свого персоналу в процесі.

Rockstar раніше визнала, що GTA 6 має бути "кращою, ніж вона може бути". Однак ще невідомо, чи збереже Rockstar цю покращену культуру робочого місця протягом усієї розширеної розробки GTA 6.

Нагадаємо, що в мережі з'явився новий витік щодо GTA 6.