Коли геймери востаннє залишали героїв Final Fantasy VII Remake, вони вибралися із антиутопічного промислового кошмару Мідгара.

Відповідну посаду розмістили на сторінці "kotaku"

Зрештою, Final Fantasy VII Remake значно відійшла від оригінальної гри і залишила фанатів у невіданні щодо того, що чекає на Клауда та його групу еко-воїнів у майбутньому. Сьогодні нарешті вперше фанати заглянули у це майбутнє завдяки трейлеру Final Fantasy VII Rebirth, який вийде на PlayStation 5 взимку 2023 року.

Незважаючи на стислість, відеооголошення Final Fantasy VII Rebirth продемонструвало короткий фрагмент ігрового процесу, в якому Клауд і Сефірот подорожують дикою місцевістю, а також загадкова закадрова розмова між Клаудом і Аеріс про її смерть, що насувається.

"Final Fantasy VII Rebirth розробляється таким чином, щоб люди могли насолоджуватися цією грою незалежно від того, знають вони оригінальну гру чи ні", - сказав креативний директор Тецуя Номура. "Клауд та його друзі вирушають у нову подорож у цій грі, і я вірю, що сцени, які вони побачать після виходу з Мідгара, подарують гравцям новий, новий досвід. Мені не терпиться поділитися наміром назвати першу назву "Remake", а другу - "Rebirth".

Популярні новини зараз

Херсон уже майже наш, і настав час думати про подальші кроки: експерт назвав напрямок, який незабаром буде звільнений

Головне за 9 серпня: "бавовна" у Криму від ЗСУ, дефіцит кавунів, рознос Єгорової від Сумської та неадекватна росіянка в Австрії

Сезон закруток доведеться скасувати? В Україні різко подорожчали помідори

Квентін Тарантіно дав оцінку фільму "Топ Ган: Меверік" з Томом Крузом: "Це було до біса..."

Показати ще

Final Fantasy VII Remake, як виявилося, не побоявся втрутитися в сюжет оригінальної гри, а це означає, що події, що відбулися в класичній RPG, можуть змінюватись. Можливо, Аеріс житиме. Можливо, у Клауда та Сефірота нарешті будуть жаркі поцілунки, про які фанати мріяли з 1997 року.