Незрозумілі справи навколо катастрофічного ремейку Blade Runner: Enhanced Edition продовжуються. Минулого разу, коли люди реєструвалися, покупці були дуже незадоволені станом гри, а творці популярної та довготривалої фанатської версії були розчаровані випуском цього нового видання.

Дану публікацію розмістили на порталі "kotaku"

Тепер відбулися деякі зміни принаймні на вітрині магазину GOG. Коли Nightdive's Enhanced Edition було вперше випущено, воно зайняло місце точного відтворення оригінальної гри 1997 року, яка була перероблена фанатами, видаливши не тільки можливість завантаження цієї версії, але й видаливши її позитивні відгуки (рімейк, на момент публікації має загальний рейтинг 1,5/5).

Спроба виправити це була зроблена, коли Enhanced Edition почала комплектувати фанатську версію разом з нею, а це означало, що будь-хто, хто придбає новішу гру, отримає стару безкоштовно. Але це також означало, що будь-хто, хто хоче грати у фан-версію, мав купити Enhanced Edition, віддавши гроші за Nightdive. Це говорить про те, що ви можете купити те, що вам зовсім не потрібне.

Таким чином, GOG внесла ще одну зміну, цього разу відредагувавши список магазинів Blade Runner за замовчуванням для фанатської версії. Гра Nightdive тепер доступна окремо з меню, що розкривається. Обидва варіанти ігор коштують однакову суму грошей, і Enhanced Edition як і раніше включає фанатську гру безкоштовно, але у більш старої фанатської гри були відновлені позитивні відгуки (на момент публікації вона була на рівні 4,7/5), і якщо ви хочете купити тільки це видання, тепер це у вас вийде.

Популярні новини зараз

Головне за ніч: доля замінованої Запорізької АЕС, ЗСУ утилізували важливу у росії персону, а Притула взявся допомогти захисникам Азовсталі

Валерій Жидков із "Квартал 95" зізнався, що зробить одразу після перемоги: "Не впевнений чи захочеться"

14-річна донька Євгена Кошового з "Кварталу 95" налякала сумним виглядом та закликала не мовчати: "Приговорили до страти"

Зірка "Сватів" Анна Кошмал вперше з початку війни особисто звернулася за допомогою до українців: "Немає іншого виходу"

Показати ще