Аркадний шутер від легендарного дизайнера Ю Сузукі виходить на Apple Arcade і відправляє гравців в дивний фентезійний світ, повний броньованих птахів, літаючих кальмарів, драконів-скелетів, які ширяють міст і злих годин.

Відповідний пост розмістили на порталі "theverge"

Air Twister - це класичний рейковий шутер, начебто Space Harrier або Panzer Dragoon, в якому гравці беруть на себе роль принцеси з наукової фантастики, яка бореться за порятунок свого рідного світу. Він складається з 12 етапів, які відносно короткі, але повні ворогів і перемежовуються гігантськими битвами з босами. Це схоже на давно забуту гру Dreamcast, але з сучасним додаванням сенсорного управління, ви можете підсвічувати рої ворогів кінчиками пальців, щоб справити залп атак. Це дуже приємно.

Air Twister: скрін

Геймплей добротний, але саме вражаюче в Air Twister - це абсолютно химерний світ. Ви починаєте парити над величезним океаном з величезними грибами, що ростуть з нього, а потім переходите до етапів, які включають безплідний місяць, абсолютне механічне лігво, гігантський сад, повний неймовірно величезних троянд і фігурних тварин, і пустелю, повну смертоносних літаючих тварин.

Популярні новини зараз

Київстар, Галичина, АТБ-Маркет та інші вже ділять Крим після повернення: "Ми своє резервуємо"

Головне за ніч: доля замінованої Запорізької АЕС, ЗСУ утилізували важливу у росії персону, а Притула взявся допомогти захисникам Азовсталі

Трагедія сестри зрадниці Наташі Корольової, яка показала, як не продатись Москві

У Криму злетіла у повітря військова база: лунає повітряна тривога, почалася паніка

Показати ще

Судзукі описує побудову світу як "колаж" ідей, посилаючись на такі впливи, як художник Майкл Паркс і фільм "Нескінченна історія".

Нагадаємо, що у мережі повідомили про нову гру про супергероїв з легендарного світу Бетмена.