Cyberpunk 2077 отримує настільну гру завдяки кампанії Kickstarter. Cyberpunk 2077: Gangs of Night City — це дивний поворот у високотехнологічний і маложиттєвий вивороті світу, втілений в життя CD Projekt Red і Майком Пондсмітом.

Дану новину оприлюднили на ігровому порталі "theverge"

Якщо сленговий синопсис гри, представлений на її сторінці Kickstarter, є будь-яким показником, стає зрозуміло, що її творці серйозно ставляться до вихідного матеріалу: «Cyberpunk 2077: Gangs of Night City - це конкурентна гра, в якій можуть брати участь від 1 до 4 гравців. Візьміть на себе роль безжальних банд, що борються за контроль над підпіллям у блискучій пекельній дірі, якою є Найт-Сіті. Боріться з іншими бандами в м'ясорубці або в мережі, оскільки ваша заповзятлива банда головорізів прагне встановити панування над злочинним світом, який править вулицями. Тільки найсміливіших запам'ятають, а ваш Street Cred прокладе вам шлях до вершини».

Естетика та вигадка цієї гри, здається, більш тісно пов'язані з відеоіграми Cyberpunk 2077, опублікованій CD Projekt Red, на відміну від рифу на вихідному матеріалі, написаному Майком Пондсмітом в паперовій рольовій грі Cyberpunk. На додаток до своєї фірмової червоної і неоново-жовтої естетики, ця настільна гра поставляється з купою незабарвлених пластикових мініатюр, які мають схожість з відомими персонажами з відеогри. Гравці можуть сподіватися побачити Джекі Уеллс, Джонні Сільверхенд і Джуді Альварес серед двох десятків або близько того пластикових мініатюр, які планується випустити разом з грою.

Нагадаємо, що у мережі розповіли про виходи нових ігор на Xbox вже цього літа.

Популярні новини зараз

Головне за ніч: доля замінованої Запорізької АЕС, ЗСУ утилізували важливу у росії персону, а Притула взявся допомогти захисникам Азовсталі

Головне за 9 серпня: "бавовна" у Криму від ЗСУ, дефіцит кавунів, рознос Єгорової від Сумської та неадекватна росіянка в Австрії

Росіянка припхалася до Австрії принижувати українок: розплата не забарилася і тільки почалася

Маргарита Симоньян не приховує розчарування і натякнула росіянам на поразку в Україні: "Все пропало"

Показати ще