Якщо у вас був один і той же iPhone протягом декількох років, варто перевірити серійний номер - старі пристрої піддаються ризику хакерів, і ваші дані можуть бути скомпрометовані, якщо ви не зробите правильних кроків.

Дану новину оприлюднили на порталі «DailyStar»

З майбутнім запуском iOS 16 цієї осені ті, кому пощастить стати власником нового iPhone, зможуть скористатися деякими дивовижними новими функціями, в тому числі отримати повний творчий контроль над своїм екраном блокування.

Але тим з нас, у кого старі моделі iPhone, особливо нічого святкувати. Apple постійно припиняє підтримку своїх старих моделей, багато з яких ніколи не зможуть використовувати iOS 16.

Це означає не тільки те, що ви пропустите деякі приголомшливі нові функції, ви також можете піддатися серйозному ризику злому, так як ви пропустите деякі важливі виправлення та оновлення безпеки.

Популярні новини зараз

Головне за ніч: доля замінованої Запорізької АЕС, ЗСУ утилізували важливу у росії персону, а Притула взявся допомогти захисникам Азовсталі

Трагедія сестри зрадниці Наташі Корольової, яка показала, як не продатись Москві

Олег Жданов прокоментував казки пропагандистів про знищене ППО в Україні: вміють лише малювати свої перемоги

Квентін Тарантіно дав оцінку фільму "Топ Ган: Меверік" з Томом Крузом: "Це було до біса..."

Показати ще

Якщо у вас є iPhone SE першого покоління, iPhone 8 або новіше, вам пощастило, так як ви зможете скористатися перевагами iOS 16.

Але старіші моделі, випущені до березня 2016 року, працюють лише на iOS 15.5, що означає, що ви можете втратити останні оновлення в майбутньому.

Нові функції на iPhone

Отже, якщо ви використовуєте iPhone 6 або 7 або навіть більш ранню модель, ви можете подумати про оновлення до нової моделі найближчим часом, оскільки хакери можуть легко скористатися старими експлойтами і використовувати їх для крадіжки вашої особистої інформації, фінансових даних і логінів.

iPhone 5, iPhone 4s і iPhone 4 більше не отримують жодних оновлень безпеки, що означає, що вони піддаються особливому ризику.

На щастя, Apple пропонує схему обміну, яка дасть вам гроші на новий пристрій, якщо ви здасте свій старий.

Старий пристрій буде утилізовано, і ви зможете використовувати його в якості кредиту в магазині або в якості знижки на нову покупку.

Незалежно від того, чи є у вас старий iPhone або нова модель, важливо вжити заходів для захисту безпеки ваших даних і вашого пристрою, щоб кіберзлочинці не могли напасти на вас.

Нагадавши, у мережі повідомили, що мільйони додатків на iPhone перестануть працювати.

Як раніше повідомляв портал "Знай", на компанію подали до суду з серйозним звинуваченням.