Into the Breach - науково-фантастична покрокова стратегічна гра від творців FTL: Faster Than Light, буде доступна на iOS і Android в рамках підписки Netflix з 19 липня, повідомили розробники Subset Games.

Даний пост оприлюднили на ігровому порталі " theverge"

З кінця минулого року Netflix пропонує ряд мобільних ігор, в які підписники можуть грати безкоштовно. Компанія постійно додавала ігри протягом декількох місяців з моменту запуску, і хоча більша частина того, що є в наявності, є звичайними випадковими іграми, Netflix, здається, прагне додати більш помітні ігри, такі як Into the Breach. Наприклад, раніше в цьому місяці на події Geeked Week компанія Netflix повідомила, що до її мобільних пропозицій буде додано кілька незалежних ігор, включаючи Spiritfarer і нову частину серії Reigns.

Згідно з Subset Games, Версія Into the Breach для iOS і Android має "переглянутий і перероблений" інтерфейс сенсорного екрану, і в ній не буде реклами або покупок в додатку. Він буде мати той же вміст, що і версії для інших платформ, включаючи нові додатки Advanced Edition, які також будуть доступні 19 липня.

Також Netflix також щойно випустив ексклюзивну для Netflix версію популярної карткової гри Exploding Kittens, яку планується перетворити на мультсеріал у 2023 році.

Популярні новини зараз

Валерій Жидков із "Квартал 95" зізнався, що зробить одразу після перемоги: "Не впевнений чи захочеться"

ЗСУ утилізували найкращого пілота росії: рік тому над Червоною площею, а тепер вирушає додому в пакеті

Трагедія сестри зрадниці Наташі Корольової, яка показала, як не продатись Москві

Маргарита Симоньян не приховує розчарування і натякнула росіянам на поразку в Україні: "Все пропало"

Показати ще

Нагадаємо, що у мережі повідомили про новий мод для Супер Маріо, де можна грати 10 осіб відразу.