Напіводягнений робот був знятий, задаючи питання про майбутнє технологій в леденящем душу відео, в якому вона бере інтерв'ю у чоловіка про те, як змінюється світ.

Відповідний пост розмістили в Instagram акаунті «brickdollbanger»

Інтерв'ю з секс-лялькою було завантажено в Instagram, і виглядає дуже дивно, оскільки інтерв'юер підслуховує думки ляльки.

Аккаунт під ім'ям brickdollbanger завантажив відео, в якому можна почути, як лялька розповідає кілька фактів про нові технології та смартфони, перш ніж поставити кілька власних запитань.

Це не Термінатор, але відео дійсно викликає у глядачів моторошний досвід, оскільки лялька ставить під сумнів еволюцію технологій.

Популярні новини зараз

Головне за ніч: другий термін Зеленського, нова ціль російських загарбників та строгі заборони на Івана Купала 7 липня

Росіяни вперше за 8 років зіткнулися із серйозними проблемами в логістиці, удари ЗСУ по складах виявилися неймовірно точними

Оля Полякова ледь не втратила свою "годувальницю", залишилася на спеці і без води: "Сподіваємось, вона виживе"

Дружина Григорія Решетника Христина показала, наскільки їй "всеодно" на вагітності: "Як може бути інакше"

Показати ще

Робо-лялька тут же каже, що існує не менше "семи мільярдів" смартфонів, і запитує про "людей, яких ви зустрічали", щоб дізнатися більше про технології і про те, як вони "змінюють наш спосіб життя".

Інтерв'ю ляльки для плотських утіх: скрін з відео

З'явившись для інтерв'ю з чоловіком, що сидів навпроти, він відповів, говорячи про відносини людей з технологіями «любов-ненависть».

Чоловік, якого секс-лялька називає Тоддом, сказав: "Це безперечно змінює все в нас, і ми виявили, що у більшості людей відносини любові і ненависті до технологій".

Незабаром відео стає трохи більш наочним: лялька роздягається, а знімальна група переміщує камеру.

Хоча металевий дзвін і акцент в голосі шотландської секс-ляльки іноді ускладнюють розуміння, відео дійсно знаменує собою лякаюче цікавий стрибок в технології штучного інтелекту.

У відео не видно відповіді на відповідь Тодда, але можна побачити, як лялька тріпоче очима і робить легкі рухи обличчя протягом усього кліпу.

Нагадавши, у мережі показали сучасних ляльок для утіх.