Destiny 2 випустила щось, що на 100% є чистим, непідробним корисним добром: емоція, яку ви можете купити, викликає дуже хорошу собаку, яку ви, звичайно ж, можете погладити скільки душі завгодно.

Відповідну публікацію розмістили на порталі «gamesradar»

Як помітив пильний обліковий запис Twitter Can You Pet the Dog?, у внутрішньоігровому магазині Destiny 2 з'явилася нова емоція, яка вказана як предмет благодійності. Якщо ви купите її, це дозволить вам дати вашому чарівному голографічному другу-собаці заслужене, і, чесно кажучи, давно очікуване-погладити по голові. Більш того, провідний менеджер спільноти Destiny 2 Козмо підтвердив, що 100% виручки від продажу смайликів піде до Фонду Bungie Foundation, некомерційної благодійної організації, яка реалізує програму iPads for Kids і співпрацює з гуманітарними організаціями під час стихійних лих і криз.

Доля дозволила вам погладити обох котів і курку вже якийсь час, так що саме час дозволити вам погладити саму ласкаву тварину.

У будь-якому випадку, в Destiny 2 тепер є улюблена собака, яку ви можете купити, і ваші гроші йдуть на благодійність, і, якщо це не просто дистильована подвійна доза серотоніну прямо тут, то ніхто не знає, що це таке.

Популярні новини зараз

Надя Дорофєєва показала як розважається з новим обранцем, в Мережу попали фото: "Так швидко, після розлучення"

Олексій Арестович заявив, що планує йти в президенти: "Коли я стану, такі питання будуть вирішуватися швидше"

Головне за ніч, 25 червня: Галкіна побили, Полякова зганьбилася, окупант похвалився награбованим, а Сасанчин отримав ляпаса

"В очах біль і сум": не сказавши, а ні слова хворий Потап не розгубився - вийшов прямо до людей та зібрав 10 000 євро

Показати ще