Destiny 2 випустила щось, що на 100% є чистим, непідробним корисним добром: емоція, яку ви можете купити, викликає дуже хорошу собаку, яку ви, звичайно ж, можете погладити скільки душі завгодно.

Відповідну публікацію розмістили на порталі «gamesradar»

Як помітив пильний обліковий запис Twitter Can You Pet the Dog?, у внутрішньоігровому магазині Destiny 2 з'явилася нова емоція, яка вказана як предмет благодійності. Якщо ви купите її, це дозволить вам дати вашому чарівному голографічному другу-собаці заслужене, і, чесно кажучи, давно очікуване-погладити по голові. Більш того, провідний менеджер спільноти Destiny 2 Козмо підтвердив, що 100% виручки від продажу смайликів піде до Фонду Bungie Foundation, некомерційної благодійної організації, яка реалізує програму iPads for Kids і співпрацює з гуманітарними організаціями під час стихійних лих і криз.

Доля дозволила вам погладити обох котів і курку вже якийсь час, так що саме час дозволити вам погладити саму ласкаву тварину.

У будь-якому випадку, в Destiny 2 тепер є улюблена собака, яку ви можете купити, і ваші гроші йдуть на благодійність, і, якщо це не просто дистильована подвійна доза серотоніну прямо тут, то ніхто не знає, що це таке.

Популярні новини зараз

2000 грн під ялинку: ПриватБанк роздасть українцям гроші, як отримати

Як швидко знизити вологість у домівці взимку, щоб уникнути появи цвілі: дієві методи

600 тисяч гривень за "зараз проїдемо": українським водіям виписують новий штраф, догралися

Солодкі рогалики до чаю за лічені хвилини: ідеальний рецепт, коли обмаль часу на приготування

Показати ще