Фанат покемонів дражнив світ надзвичайно ностальгічним поглядом на те, як виглядала б 3D-гра про покемонів, якби вона була заснована на оригінальному художньому стилі.

Відповідний пост розмістили на порталі «gamesradar»

Під "оригінальним художнім стилем" мається на увазі оригінальний вид покемонів, намальований Кеном Сугіморі і побачений на колекційних картках і посібниках по грі Gen 1 ви знаєте, мистецтво, яке породило манірного Пікачу, перш ніж він урізав для аніме-серіалу. У будь-якому випадку, це фанатське відео являє собою 3D-гру про покемонів з блискучою ностальгічною графікою, і це повинно стати реальністю якомога швидше.

Хоча ми не маємо жодних ознак того, що це більше, ніж просто невелике веселе відео, творець pokeyugami дав проекту назву та невелику передумову. "Це ностальгічний, але новий "Покемон: перше покоління", створений спотворенням часу і простору!"- йдеться в перекладі твіту.

Мабуть, у цій прекрасній 17-секундній Всесвіті покемон з 1996 року пройшов через спотворення простору-часу-можливо, те ж саме з Pokemon Legends: Arceus — і опинився в 3D-грі Pokemon 2022 року, дія якої відбувається в Вірідіанському лісі.

Популярні новини зараз

Руслан Сенічкін висміяв росіян, які самі ж себе "демілітаризували": "Оператор ППО ввів власні координати"

Наташа Корольова блиснула "п'ятою точкою" в дивній позі і без білизни: "Позитивні емоції"

Головне за ніч, 26 червня: вбивця Юри Шатунова, виживання на Азовсталі, тискання Кошового та Кравець з "Квартал 95" і поранені окупанти рф

Головне за ніч, 25 червня: Галкіна побили, Полякова зганьбилася, окупант похвалився награбованим, а Сасанчин отримав ляпаса

Показати ще

Звичайно, справжні ігри Pokemon, які ми отримуємо в цьому році, Pokemon Scarlet і Violet, мають такий же затінений вигляд, як і Arceus, але їх дія відбувається в місці, яке смутно нагадує Південно-Західну Європу. Він як і раніше виглядає дуже красиво, але не викликає у вас такої ностальгії, як ця фанатська мрія.