Дата виходу Far Cry 6 була відкладена до лютого 2021 року, а подробиць про точну дату не було. Ubisoft досі не зробив офіційного оголошення про те, коли вийде гра, але, схоже, Xbox, можливо, злила дату заздалегідь: нова дата випуску вказана на сторінці магазину Xbox.

Читайте Знай в Google News!

Інсайдер в Twitter Wario64 поділився, що дата виходу Far Cry 6 була вказана на сторінці магазину, і це приблизно на три місяці пізніше, ніж планувалося спочатку, - 25 травня 2021 року.

Це не означає, що гра обов'язково вийде в цей день, але цілком ймовірно. Сподіваюся, незабаром ми отримаємо офіційне підтвердження від Ubisoft.

Гра вийде на Xbox One і PS4, але буде покращена на Xbox Series X і PlayStation 5, що зробить її першою повноцінною грою Far Cry для наступного покоління.

Популярні новини зараз

Арешт на ваші гроші можуть накласти за лічені хвилини

Назад в Україну пускатимуть тільки за гроші: що задумала влада для порушників які втекли закордон?

Тільки відпочили від пандемії: світ почав жахати новий вірус - симптоми ті ж, але летальний кінець за тиждень

"Скарб" може знайтись у кишені кожного: які українські монети можна продати за нечувані гроші

Показати ще

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше.

Нагадаємо, що браузер Google Chrome обзавівся корисним оновленням. Повідомляється, що це найбільший приріст в продуктивності, так що оновитися слід якомога швидше, щоб виконувати навігацію в мережі швидше.

Як повідомляв Знай.uа, компанія Microsoft впровадила рекламу в Windows 10. Компанія вирішила, що пора рекламувати свій власний браузер Edge, який є головним конкурентом Google Chrome.

Також Знай.uа повідомляв, Google Maps навчилися визначати завантаженість громадського транспорту. Це допоможе користувачам мережі визначати, який маршрут безпечний для пересування.