На початку цього року YouTube почав додавати "інформаційні панелі" до відео та пошукових запитів про COVID-19, направляючи глядачів до авторитетних джерел у спробі боротися з дезінформацією про хворобу. Тепер, коли робота над вакциною COVID-19 починає приносити перші результати, компанія налаштовує цю панель, щоб вона також містила посилання на інформацію про вакцинацію.

Читайте Знай в Google News!

Це невелика зміна в тому, що вже є невеликим втручанням у боротьбу з дезінформацією в мережі. Для відповідних відеороликів панель тепер запропонує глядачам "дізнатись про прогрес у вакцинації" з посиланнями на такі джерела, як CDC та ВООЗ. Панелі вже почали з'являтися в пошукових запитах і під відео в США, повідомляє CNET, і в найближчі пару днів повинні з'явитися у всьому світі.

YouTube, gizchina

YouTube, безумовно, має правильну ідею. У міру просування роботи над різними вакцинами проти COVID - 19 гарантується, що теоретики змови проти вакцини намагатимуться відмовити людей від вакцинації - тенденція, яка завдасть прямої шкоди громадському здоров'ю і продовжить руйнівні ефекти пандемії коронавірусу. YouTube, безумовно, буде основним вектором для такого роду дезінформації, дозволяючи теоретикам змови легко дістатися до глядачів.

Популярні новини зараз

Блогера-"мажора" Захара Палантіна спіткало покарання за побажання смерті воїнам ЗСУ: суд виніс вердикт

Українці знову отримали дві платіжки: у Нафтогазі пояснили споживачам в чому причина

Володимир Зеленський згадав загиблого друга з "Кварталу 95": "Дайте смердючої дешевої горілки"

Наташа Корольова блиснула "п'ятою точкою" в дивній позі і без білизни: "Позитивні емоції"

Показати ще

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше.

Нагадаємо, що браузер Google Chrome обзавівся корисним оновленням. Повідомляється, що це найбільший приріст в продуктивності, так що оновитися слід якомога швидше, щоб виконувати навігацію в мережі швидше.

Як повідомляв Знай.uа, компанія Microsoft впровадила рекламу в Windows 10. Компанія вирішила, що пора рекламувати свій власний браузер Edge, який є головним конкурентом Google Chrome.

Також Знай.uа повідомляв, Google Maps навчилися визначати завантаженість громадського транспорту. Це допоможе користувачам мережі визначати, який маршрут безпечний для пересування.