Збірна України з художньої гімнастики виграла золото в групових вправах на Кубку світу в Софії (Болгарія).
Збірна України в групових вправах у складі Тетяни Довженко, Анастасії Возняк, Діани Мижерицької, Марії Височанської та Валерії Юзьвяк стала переможцем у вправі з трьома обручами і двома парами булав.
За свій виступ українки отримали 24,100 балів. Срібло завоювала команда Болгарії (24,050). Третьою стала збірна Японії (23,600).
Як раніше писав Знай.uа, український гімнаст Петро Пахнюк став срібним призером чемпіонату Європи зі спортивної гімнастики у вправах на паралельних брусах.

Петро Пахнюк

27-річний український спортсмен отримав оцінку 15,333 і поступився лише росіянину Микиті Нагорному 0,133 бали.

Нагадаємо, раніше Юлія Левченко встановила унікальний рекорд на міжнародному турнірі у Франції.
Нагадаємо, раніше Левченко посіла третє місце на міжнародному турнірі зі стрибків Internationales Springer-Meeting Cottbus в Німеччині.

Як раніше писав Знай.ua, гімнастка зламала обидві ноги під час трюку.