На лівому березі Дніпра, який контролюють російські окупанти, місцеві жителі, які опинилися у водній пастці, благають про допомогу. Відповідне відео зняли воїни ЗСУ з дрона, втім допомогти людям неможливо, оскільки загарбники контролюють територію вогнем.

Після підриву російськими окупантами Каховської ГЕС близько 80 населених пунктів опинилися під загрозою підтоплення, зокрема, Херсон. Найгірша ситуація на лівому березі Дніпра, адже окупаційна влада залишила мешканців напризволяще.

Каховська ГЕС, скріншот: YouTube

Українські захисники проводили розвідку та з дрону побачили, як місцеві жителі на лівому окупованому березі Дніпра благають про допомогу. Люди вилізли на дах будинку і жестами просять їх урятувати з водної пастки. Однак допомогти їм воїни ніяк не можуть, оскільки територія знаходиться під вогневим контролем супротивника.

Російські загарбники ніяк не допомагають місцевим мешканцям та не дозволяють робити це іншим. При цьому рівень води на лівому березі в деяких районах досягнув рівня двоповерхових будинків. Місцеві жителі змушені виживати, швидше за все, без їжі та питної води.

Популярні новини зараз

"Нафтогаз" закликав зробити це до 5 жовтня: хто не встигне – пошкодує

Придуши в собі "ганчірку": в Україні копи стали частіше незаконно штрафувати водіїв, які "прикусили язика"

В українців почнуть тимчасово вилучати тварин: з яких причин і що потрібно знати

Війна не буде тривати довго: Буданов назвав причину

Показати ще

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, Каховська ГЕС пішла під воду: рятувальники допомагають місцевим мешканцям та тваринам, а Крим уже без води.

Також наш портал інформував підрив Каховської ГЕС: МВС випустили важливе попередження.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, Криму залишилося чекати недовго під прапором росії, в України з'явилися нові можливості: у США зробили заяву.