2023 року для українських пенсіонерів, незважаючи на складну економічну ситуацію, провели масштабну індексацію пенсій. Понад 10 мільйонів громадян мають отримати доплати до пенсій, втім є категорії, які можуть не очікувати підвищення. Про це пише "24 канал".

Незважаючи на повномасштабну війну та падіння економіки, в уряді роблять все можливе, щоб підтримати найнезахищеніші верстви населення, зокрема пенсіонерів. Наприклад, з 1 березня провели індексацію пенсій, яка торкнулася більшості пенсіонерів. Однак є категорії, яких підвищення оминуло стороною.

Пенсіонери, скріншот: YouTube

Так, на підвищення виплат у 2023 році можуть не розраховувати працюючі пенсіонери, які мають невеликий страховий стаж, а розрахунковий розмір їхньої пенсії нижчий за 2100 гривень. Також під індексацію не потрапили українці, які отримують пенсії у розмірі понад максимально можливу суму, встановлену законодавством України, тобто понад 20 930 гривень.

Пенсіонери, скріншот: YouTube

Популярні новини зараз

Платити за повітря більше не доведеться: Рада готує новий закон

ПриватБанк почав блокувати карти всім без розбору, клієнти розгублені: "Тупо і без пояснень"

ПриватБанк звернувся з важливим попередженням: можна втратити всі гроші

Нафтогаз зробив важливу заяву перед оплатою комуналки українцями: зверніть увагу на квитанції

Показати ще

Не перерахували пенсії колишнім працівникам прокуратури, а також суддям, які одержують щомісячне довічне грошове утримання.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, подобається така індексація? Пенсіонерам розповіли, чи враховуватимуть березневе підвищення при призначенні субсидії.

Також наш портал інформував, що нові вимоги виходу на пенсію в Україні: щасливчикам, які дожили до 60 років, доведеться ще почекати.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, що в Україні змінилися правила індексації пенсій: як це вплине на розмір підвищення.