Улюбленець всіх без сумніву українців Валерій Залужний тепло привітав свого старого друга, начальника Генерального штабу Збройних Сил генерал-лейтенанта Сергія Шаптала з днем народження.

Про це стало відомо з публікації Валерія Залужного на його сторінці у мережі Фейсбук.

"Мій Друг, Герой України, Начальник Генерального штабу Збройних Сил генерал-лейтенант Сергій Шаптала сьогодні відзначає 50-річчя. Ми дружимо майже все життя. Гідно пройшли наші військові шляхи, досягнувши їх вершин, і, головне, залишились людьми. Війна згуртувала нас, підкреслила сутність. Мужність, виваженість і людяність Сергія Олександровича проявилися з перших днів російського вторгнення у 2014-му році. Орден Богдана Хмельницького та «Золота зірка» Героя України це тільки доводять. Як і те, що старший син обрав шлях батька і є офіцером Збройних Сил України. Безсонні ночі, десятки годин напруженої роботи, тисячі документів - все для забезпечення боєздатності війська, все для прийдешньої Перемоги. Дякую за дружбу, за надійне плече і підтримку! За самовіддану службу своєму народові! Честь служити пліч-о-пліч у цей трагічний і величний час! Многії літа, мій Друже! Щастя вашій прекрасній родині! Хай повниться ваш славетний козацький рід! Хай квітне наша Україна!", – написав Валерій Залужний.

пост Валерія Залужного у Фейсбук

Дружній пост Головнокомандуючого розчулив українців і сотні людей приєдналися до теплих привітань Валерія Залужного. Від усіх підписників Залужного, Сергію Шапталу набажали міцного здоров'я та витримки задля нашої майбутньої перемоги.

Популярні новини зараз

Заборона на виїзд з України підліткам з 13 по 18 років: у Держприкордонній службі дали пояснення

Син Софії Ротару повідомив про трагічну втрату: пішла з життя

Введено податок на город – хто і скільки заплатить: дачники та мешканці сіл такого не чекали

Українцям дозволили не платити за доставку газу: стосується не всіх

Показати ще

коментарі під постом Валерія Залужного

Як повідомляв Знай раніше, українцям показали принципову прірву між скандальним чиновником Андрієм Коболєвим та Головнокомандувачем Валерієм Залужним.