"Майбутній посол Таїланду" Микола Тищенко кілька днів тому остаточно "зашкварився", будучи народним депутатом, який опинився в сонячній країні, нібито для особливо важливої ​​зустрічі з українцями.

Йому вистачило сміливості звинуватити громадян у своїй розкішній поїздці. Він заявив, що комусь вистачило нахабства, щоб таким чином дискредитувати нашу країну перед азіатськими партнерами. Зараз у справу включилася його дружина Алла Барановська, яка підігріла скандал своїми архівними знімками в купальниках.

Алла Барановська, скріншот: Instagram Stories

"Розумні розуміють, з ідіотами давно не веду дискусію. Кому сумно, архівних відео у мене в профілі багато. А давайте допоможу кращим незалежним ЗМІ. І покажу ще архівів, а то якось мало фото під ваші дешеві статті. Я вже й сама не розумію, куди мене телепортували. Молода і прекрасна. 2021 рік, але пишуть, що 2023", - заявляє дівчина.

Алла Барановська, скріншот: Instagram Stories

Популярні новини зараз

Головне за ніч, 2 квітня: долар по 42,2, Тищенко образився на "Квартал 95", Полякова "замовила" Ані Лорак, а цукор дорожчає

Уряд встановив пільгові норми з водопостачання: в який обсяг треба втиснутись

Що зміниться, якщо постійно пити воду з лимоном: експеримент здивує всіх

Частина воїнів ЗСУ може опинитися у в'язниці, але причина зрозуміла: пояснення адвоката

Показати ще

Алла Барановська, скріншот: Instagram Stories

Алла Барановська, скріншот: Instagram Stories

"Кожен раз мені здається, що придумати щось ще більш дебільне просто неможливо, але, ні, можливо.Так зганьбити журналістику в такий час - це треба мати талант. сміється з вас", - зазначає вона.

Алла Барановська, скріншот: Instagram Stories

Нагадаємо, пародист "Кварталу 95" Юрій Великий підколов "титанічно працюючого" Колю "котлету" Тищенка: "Таїландський батальйон"

Як повідомляв "Знай.uа", Микола Тищенко знайшов винних у своїй брехні: "Дискредетуєте державу"

Знай.ua писав, "Перевірив пляжі, танки спалювати коктейлями...": Влад Шевченко показав, як Микола Тищенко виправдався б перед Зеленським