Один із найбільших українських державних банків "Ощадбанк", який відомий своїй в економічному плані агресивній політиці щодо роздачі банківських карток "бюджетникам", продовжує дивувати. Тепер уже слово "дивувати" вживається у негативній конотації.

Справа в тому, що деякі громадяни не можуть знайти нормального способу оплатити комунальні послуги, і все через те, що програма не відображає їх місце проживання. На цей раз відгук написав клієнт на ім'я Юрій із Вінницької області.

Про це стало відомо завдяки новому повідомленню незадоволеного клієнта "Ощадбанку" на порталі Minfin у розділі для відгуків.

"Ощадбанк", скріншот: YouTube

[quote author=""]"Сьогодні намагався, як завжди, сплатити комунальні послуги через Ощад.24 Але це неможливо зробити, бо в розділі залишилися лише чотири області. Вінницька чомусь зникла! Чому банк у такі скрутні часи звужує список послуг? Тепер доведеться переводити пенсійні виплати в Приватбанк", - пише незадоволений клієнт і не знає, що його може очікувати в "Приваті".

Популярні новини зараз

Двійник володимира путіна зганьбив діда в Маріуполі і забув щелепу: "Бабуся без зубів"

Заборона на виїзд з України підліткам з 13 по 18 років: у Держприкордонній службі дали пояснення

Головне за ніч, 18 березня: загибель зірки "Голос країни", українці без пенсії до 65, шалені комісії "Нафтогазу" та скасування податків

Частина воїнів ЗСУ може опинитися у в'язниці, але причина зрозуміла: пояснення адвоката

Показати ще

Відгук невдоволеного клієнта "Ощадбанку", скріншот: Minfin

Варто також розповісти, що нещодавно клієнтка "ПриватБанку" розповіла, що їй прийшов переказ на картку та гроші були успішно зараховані, але раптово вся сума "випарувалася". На жаль, вона така не одна, необхідно уважно стежити за власними коштами.

Нагадаємо, "Ви в окупації? А нам начхати!": клієнтів "Ощадбанку" залишили віч-на-віч із жахіттями безгрошового життя.

Раніше повідомлялося, ноги в руки та на касу: в Україні субсидії стануть "живими", що зміниться з 1 лютого.

Також, зарахувалися на карту і відразу "випарувалися": клієнтка ПриватБанку залишилася без грошей після дивного збою.