На днях у Державній службі статистики України оприлюднили дані, які демонструють те, що державі подешевшала горілка, щоправда, подорожчало вино.

Відповідна інформація з'явилася на сайті відомства.

Відтак, як відзначається, в грудні 2019 року вартість 1 пляшки горілки об’ємом 0,5 л становила в середньому 92,25 грн, тоді як в листопаді – 92,30 грн. Таким чином, за місяць горілка в Україні подешевшала в середньому на 0,05%.Водночас, вартість вина зросла в середньому на 0,2% – до 66,34 грн за пляшку об’ємом 0,75 л.

Вино

Стосовно цін на пиво, то вони в Україні залишилися без змін: на рівні 17,1 грн за пляшку об’ємом 0,5 л. Йдеться про пиво вітчизняних марок.

Популярні новини зараз

Названа донька Потапа повністю оголилася після душу і змусила фанатів червоніти

ПриватБанк пояснив, куди зникають гроші з рахунків

"ПриватБанк" злетів у повітря, гроші засипали всю округу

АТБ здивував своїх покупців улюбленим фруктом сумнівної якості, українці лютують

Показати ще

Нагадаємо, що за словами британських вчених, вплив алкоголю після 40 років має набагато гірші та серйозніші наслідки ніж в 20-30 років.
Відтак, це можна пояснити тим, що з віком органи які відповідають за перероблення алкоголю починають працювати гірше та довше, що означає більшу затримку шкідливих речовин в організмі.

Також Знай.uа писав, що продуктовий набір українця стає розкішшю: нові ціни вдарять по кишенях кожного.

Ще Портал Знай.uа повідомляв, що зелень, яйця, тунець і м'ясо: вчені склали список найбільш небезпечних продуктів для здоров'я.