Відома українська реп-виконавиця Аlyona Аlyona вирішила трохи втішити та підбадьорити своїх шанувальників під час війни, тому вирішила записати кумедне відео, яким вона поділилася у популярній мережі ТікТок.

Після того, як почалася війна серед українців, підвищився попит на деякі товари, тому їх сметали з полиць, як тільки їх привозили до магазину.

Супермаркет. Фото: скрін youtube

Через військові дії логістика дещо ускладнилася, тому привезти деякі товари займало більше часу, ніж це було раніше, тому іноді українці мали дефіцит. Серед таких товарів були навіть гігієнічні прокладки, цукор чи крупи.

Аlyona Аlyona, скріншот

Популярні новини зараз

"Нафтогаз" зробив важливе попередження щодо лічильників

"Підхід, як у 90-х роках": на Чукотці яйця почали продавати за паспортом через гострий дефіцит

Держава змусить платити всіх: з 5 червня банки щотижня звітуватимуть про перекази клієнтів

"Відкосити тепер не вдасться": з 1 червня запрацюють жорсткі правила мобілізації

Показати ще

Аlyona Аlyona, скріншот

Саме з цієї теми вирішила і пожартувати українська виконавиця Аlyona Аlyona. Знаменитість записала відео, як вона сидить у себе на кухні та на камеру показує гігієнічні прокладки та тампони.

Аlyona Аlyona, скріншот

Після цього знаменитість узяла собі чашку і з гіркою насипала її собі в чай, перед тим дувши на ложку.

"Гарно жити не заборониш", - так іронічно Alyona Alyona підписала оприлюднене відео.

Нагадаємо, що Аlyona Аlyona пригрозила Лукашенку і відмовилася від його "картоплі на деруни": "Чому народ має розплачуватися".

Раніше ми повідомляли, що Alyona Alyona втрутилася у сварки щодо переходу на українську мову: "Нічого не заважає розмовляти так, як зручно".