Український співак Віталій Козловський разом із Юрієм Ткачем із "Квартал 95" побували на Харківщині і в дорозі не обійшлося без веселих моментів. Кадрами виконавець поділився в сторіс на своїй сторінці в соціальній мережі instagram.

Віталій Козловський та Юрій Ткач разом із дружиною як волонтери вирушили на Харківщину. Артисти вирішили підтримати місцевих мешканців, надавши необхідну допомогу. Такі візити для них не рідкість, але зірки не завжди показують виворот поїздок.

Віталій Козловський, фото з Instagram

Так, Віталій Козловський показав, що поїздка видалася душевною та музичною. Виявилося, що Юрій Ткач вміє не лише віртуозно смішити, а й непогано акомпанує на гітарі.

"Так ми їхали. Частина салону - коробки за допомогою, але це не завадило повноцінній репетиції", - наголосив артист.

Популярні новини зараз

"Відкосити тепер не вдасться": з 1 червня запрацюють жорсткі правила мобілізації

Після підвищення тарифів на світло українцям зробили термінове нагадування: залишився день

Нові правила для водіїв з 1 червня: що потрібно знати

Була відомою українською телеведучою, а тепер риє могили в ЄС: що сталося з Литвин-Комаровською

Показати ще

Віталій Козловський. Фото: скрін instagram stories

Однієї гітари артистам виявилося замало, і вони вирішили прихопити ще одну. Юрій Ткач випробував інструмент просто стоячи посеред вулиці.

"А у нас тут технічна зупинка, щоб забрати ще одну гітару. Бо дорога попереду довга і краще підстрахуватися. Чи добре звучить, перевіряли просто на вулиці", - сказав співак.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, Віталій Козловський розповів про непристойні пропозиції від жінок: "Як повія себе продаю".

Також наш портал інформував, Віталій Козловський одним кадром показав, як виглядають змучені серця українців: "Не пробачимо".

Крім того, наш портал повідомляв, Віталій Козловський згадав, як робив це при Скрябіні та Могилевській: "Тільки зараз починаю щось розуміти".