Колись Софія Стужук, якій українці нещодавно радили підсмажити свою плаценту для діток, була дуже популярна у соціальних мережах. Багато дівчат брали з неї приклад, мріяли бути такою ж, як і вона - вродливою, розумною, енергійною та просто "супермамою". Проте все змінилося з того часу, коли Софія вирішила мовчати про війну росії проти України.

Блогерша просто продовжувала вести свій блог російською мовою і "незворушно" не звертати увагу на проблеми українців. Схоже, що Софія досі не розуміє, за що її не злюбили. Але цього разу Софія пробила чергове дно на руках зі своїм новонародженим малюком.

Про це стало відомо завдяки новому відео з Софією Стужук у мережі TikTok.

Кадр з відео зі Стужук, скріншот: TikTok

У новому відео, яке опублікували в мережі, можна побачити дуже вульгарний напис. Дівчина зізналася, що її новий чоловік може обізвати свою ж дитину і заявити, що вона схожа на "зал*пу" (лайка, яка означає чоловічий статевий орган). Ось такі стосунки у новій родині багатодітної Софії.

Популярні новини зараз

Жінка кілька років жила зі склянкою у сечовому міхурі: загралася під час інтиму, а потім думала, що інфекція

Українські імена, від яких полякам "зносить дах" через красу: вам пощастило, якщо ви їх носите

Українські пенсіонери отримають по 590 гривень "бонусів": хто перший у списку

Тариф на світло зросте вдвічі: українцям зізналися, скільки доведеться платити вже з 1 квітня

Показати ще

Кадр з відео зі Стужук, скріншот: TikTok

Глядачі звернули увагу на той факт, що дитині лише декілька тижнів і її не можна так тримати, як це робить Софія, також деякі користувачі мережі думають, що батько дитини говорив лайку не на дитину, а на елемент одягу – слінг.

У мережі почали активно коментувати відео з Софією Стужук: "Бідна дитина. Не мучте її", "Дивлюся на неї і розумію, що я більше дітей не хочу", "З її першим чоловіком діти росли у любові, а до цієї дитини відчувається, що воно їм не треба, вже награлися, а викинути не викинеш", "Їхали, їхали, приїхали... ще вчора була сім'я, яка любить один одного", "Дитині два тижні, вона її вже так тримає, це жахіття", "Мені здається що їй не варто більше народжувати.", "Норм реакція: вона мене обригала б....ть".

Коментарі до публікації, скріншот: TikTok

Коментарі до публікації, скріншот: TikTok

Коментарі до публікації, скріншот: TikTok

Нагадаємо, "Донатила на ЗСУ? Я дура, чи що": блогерка потрапила у гучний скандал і вже вибачається.

Раніше повідомлялося, "Плаценту підсмажити діткам...": українці привітали мовчунку Софію Стужук з новою дитиною для чергового чоловіка.

Також, мовчунка Софія Стужук скаржиться, що проти неї озвався весь світ: "У багатодітної відібрати все...".