Донька відомої української співачки Олі Полякової потихеньку підкорює власну публіку, активно розвиває блог та розповідає про насичене життя. За Машею в соцмережі Instagram слідкує понад 160 тисяч шанувальників.

Маша Полякова, перебуваючи у Лондоні на навчанні, знайшла дуже цікавий заклад, де продається щось схоже на вафлю, але у формі чоловічого статевого органу. Донька співачки вирішила зробити скандальне фото, щоб показати, чим займаються росіяни у свій вільний час.

Скріншот із Instagram, Маша Полякова

17-річна дівчина, тримаючи в руках цей продукт, притулила його до губ. Багато підписників побачили у цьому сексуальний підтекст. І дійсно, кадри виглядають провокаційно.

Під публікацією зібралося безліч гнівних коментарів про те, що Маша Полякова, грубо кажучи, поводиться непристойно. Деякі навіть заявили, що вона нібито йде стопами зіркової мами, привертаючи увагу аудиторії подібним чином. Більше того, шанувальники вважають, що дівчині не вистачає гідного виховання.

Популярні новини зараз

Це творчість: син Черкаського губернатора Івана Табурця у нетрадиційних позах підкорює матраци Парижа

Митрополит Паша "Мерседес" відкрито погрожує президенту Володимиру Зеленському: "Бійтеся, лихо вашій родині..."

Українкам виплатять по 250 тисяч, щоб вони повернулися додому: чоловікам цього не світить

Гроші видно, але не можна зняти: клієнти Ощадбанку зіткнулися з проблемами, кошти просто "зависли"

Показати ще

"До мами Олі їй далеко за всіма параметрами", "Просто жах, відсутність виховання ... дуже прикро, що дівчата постять такі фото", "Таке відчуття ніби ти береш у рот щось гидке, до речі, а що це?", "Піднятися за маминою схемою", - пишуть користувачі мережі.

Коментарі - instagram.com/mashapolyakova/

Коментарі - instagram.com/mashapolyakova/

Нагадаємо, "Піднімається": донька Олі Полякової Маша вперше побачила те саме гарне місце, навіть щічки почервоніли

Раніше ми писали про те, що Маша Полякова перетворила свого хлопця на раба, оскільки він не заробляє багато грошей: "Купити крем від болю в суглобах"

Як повідомляв Знай.ua, будуть "дорослі бабусі"? Донька Полякової Маша знайшла мамі лондонського зятя, ось який красень